Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok esős időben...

Mit csináltok esős időben délutánonként a lakásban?

Figyelt kérdés

Nagyon unatkozom, picim 18 hónapos jön megy a lakásban szétpakol, én meg vagy fekszem és nézem vagy eszek és nézem. Nagyon unatkozom és rengeteget eszem. Sajnos. Ráadásul egy hónapja kezdtem el fogyókúrázni, nagyon szeretnék még 10-12 kg-tól megszabadulni. De ha ilyen csúnya az idő és unatkozunk, akkor csak eszem és eszem. Sokszor hányásig. Nem tudok ellene mit tenni. Ma már sírva is fakadtam a hülyeségem miatt. Nem az első, nem a második, 4. vagy 5. alkalom az éven, hogy csak falok és falok.

Ti mivel foglalkoztok délutánonként ami eltereli a figyelmeteket?


2013. febr. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem játszol a gyerekkel ahelyett hogy csak nézed?! Önuralom!!! Depressziós vagy?
2013. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A gyerekkel.

Ne csak nézd, játssz vele, építőzzetek, mondókázz neki, találj ki neki olyan programot, ami leköti (és téged is)!

2013. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk a gyerekkel fgolalkozom.

18 hónapossal már sokmindent lehet csinálni: éneklés, ölbéli mondókák, formabeillesztők, állathangok utánzása, tükörben bohóckodni..... stb.

Valamiért azt gondolom, nem az esős idő a te fő bajod......

2013. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Az én picurom szeret egyedül játszani, nem foglalkozom vele reggeltől estig egyfolytában. Én azzal foglalom le magam, hogy a táblagépet fogom a kezemben, zenevideókat, make-up videókat nézek a youtube-on és közben felülök a szobabiciklire. Vagy a tvben indítok torna videót és tornázok - a kicsi is majomkodik mellettem, mert utánoz :)
2013. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tornázol, vagy nézel filmet, vagy olvasol? Ezek elterelik a figyelmet az evésről.
2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az első, nem a második, 4. vagy 5. alkalom az éven, hogy csak falok és falok. Sokszor hányásig" És még csak február eleje van! A legnagyobb probléma nálad nem az esős idő,és akárhogy is le leszek pontozva valami van!

Nem kell egész nap a gyerekkel foglalkozni,de hogy semmivel nem tudod magad lekötni az azért durva(feltéve ha nem vagy depis)!

2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mit csinálunk?


Ha itt bent vagyunk, akkor sem mindig játszunk. Van, hogy én zenét hallgatok, most a jazz lett a kedvenc:)

2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De ő nem szeret velem játszani, ha velem akar játszani akkor jön és "szól".

Én nem vagyok amúgy sem jó a mondókázásokban, azt sem tudom, hogyan kell ölben játszani, nekem nem volt anyukám aki megtanítsa. Nem tudok egy mondókát sem. Szoktunk "olvasni", képeket nézegetni képes könyvben.

Azt mondta valaki, amíg jó kedvre derít a jó idő, vagy el tudsz mosolyodni valamin addig nem vagy depressziós. Így én nem vagyok az, úgy gondolom, bár eléggé megvisel lelkileg a súlyom.

Egyszerűen nem tudom mit csináljuk bent, ha kint vagyunk annyival könnyebb. Soha nem tudtam magammal mit kezdeni a lakásban.

2013. febr. 7. 18:29
 9/12 A kérdező kommentje:
Tornázni szeretnék, de azt csak akkor tudok ha alszik, ha ébren van, akkor nem lehet.
2013. febr. 7. 18:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ha ilyen csúnya az idő és unatkozunk, akkor csak eszem és eszem. Sokszor hányásig. Nem tudok ellene mit tenni. Ma már sírva is fakadtam a hülyeségem miatt. Nem az első, nem a második, 4. vagy 5. alkalom az éven, hogy csak falok és falok."

"Azt mondta valaki, amíg jó kedvre derít a jó idő, vagy el tudsz mosolyodni valamin addig nem vagy depressziós. Így én nem vagyok az, úgy gondolom, bár eléggé megvisel lelkileg a súlyom."


Ha elfogadsz egy tanácsot, minél előbb fordulj orvoshoz!!!!!!! Érted is amit írsz??? Vagy csak magadat akarod meggyőzni, hogy semmi bajod??!! Neked komoly problémáid vannak, amit ha nem kezeltetsz elhatalmasodik rajtad. Jó úton jársz afelé, hogy bulimiás legyél, és ezzel együtt depressziós is!


A férjeddel vagy bárkivel szoktál erről beszélni?

2013. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!