Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mennyi idő telt el az...

Nálatok mennyi idő telt el az ovi elkezdése és az oviban alvás között?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első nap ott aludt. A mi ovinkban ennek a sokk terápiának a híve. Nekem nagyon nem tetszett a dolog, nem hittem el, hogy működhet. A lányom visszahúzódó, csendes, anyás, és nagyon bejött neki, semmi gond nem volt.
2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs beszoktatás.Elsőnap élesben ott aludtak a gyerekek.
2013. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bölcsiből ment, tehát nincs beszoktatás. Az csak az otthonról menő gyerekeknek "jár".

Így első nap is már ott aludt.

2013. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. két nap, ha jól emlékszem. Mondjuk nagyjából ennyi is volt a beszoktatás, előtte már bölcsis volt, úgyhogy ezt hamar lerendeztük az oviban, minden gond nélkül.
2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de jó... :( mi január első hetében kezdtük, de az óvónők még a héten se engedik ott aludni, a munkáltatóm meg már nem tolerálja.

lehet holnap akkor kerek perec közlöm, hogy márpedig marad. csak félek, hogy a gyerekemmel fognak kiszúrni mert nekik nyűg :(

2013. febr. 10. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is két nap volt! Kicsit lustik akkor ott az ovónők... Mi megbeszéltük ha nagy a baj felhivnak de nem volt semmi,megnyugtatták csak vele foglalkoztak pár napot "págyolgatták" :) pár nap és belejött a játékba a rendszerbe csak egy kis odafigyelés kérdése!Persze ez csak az én véleményem! :)
2013. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is később kezdtük (nem együtt a többiekkel), így az óvónő azt mondta 1 hétig ne aludjon ott. De a fiam nagyon nem csípte az ovit, én meg a tesóval úgyis otthon voltam, úgyhogy megtehettem, hogy kivárom amíg a fiam magától ott akar aludni: ez másfél hónap volt...
2013. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, azért ez már durván sok, főleg ha dolgozol... Ennyi idő alatt már rég meg kellett volna próbálni, nem is értem, miért mondják az óvónők, hogy ne aludjon bent. Igazad van, szerintem is mondd meg nekik, hogy már az sem ment könnyen, hogy eddig elvidd ebéd után, de most már pláne nem tudod ezt megtenni, itt az ideje, hogy ott is aludjon.
2013. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!