Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit várnátok el egy FÉRFI...

Mit várnátok el egy FÉRFI babisyttertől? Mikor alkalmaznátok ffi. -t? Elvonatkoztatva az anyagi lehetőségektől.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ilyen munkát válalnék, mert imádom a gyerekeket és nagyon jól kijövök velük. A magánéletemből adódóan némi tapasztalatom is van a babákkal és a nagyobbakal is (10 évesig). (A 3 saját és a barátnőm 4 gyermekével van tapasztalatom.) Pl.: pelenkázás, etetés, játékok, stb. stb.

Kérnétek referenciát? Ha nem tudok mutatni mert csak most kezdeném mint munkát, akkor lenne esélyem? Esetleg kérhetnék az exemtől?:))


2009. szept. 6. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanazt,mint egy nőtől-szeresse a gyerekem,és viszont.Bánjon vele úgy mintha a sajátja lenne,tehát ne hagyja a szaros pelusban,merthogy a kovács kölyöknek jó lesz az úgy is. Amugy 7 gyerekkel a ""hátadmögött"" én már alkalmaználak!:-)
2009. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azért elég gyanús lenne : milyen pasi az, akinek semmiféle szakmája nincs, miért éppen gyerekekre akar vigyázni?!...


Én kértem referenciát a női babyszitterektől is, sőt kizárólag közvetítő cégtől kértünk b.szittert, mikor ilyenre volt szükségünk, éppen a megbízhatóság miatt. (Ott kizárólag képzett embereket közvetítenek.)


Nem is olyan régen történt, hogy egy FÉRFI babyszitterről derült ki, hogy molesztálta a rábízott kisgyerekeket, pedig az anyukák 100%-ig megbíztak benne, nagyon jól "el tudta adni magát"...

2009. szept. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús lenne, sajnos, pedig lehet, hogy jószándékú és ügyes vagy, mégis nagyon furcsa, meg annyira rosszat olvasni a pedofiliáról. Én nem fogadnék férfi bébiszittert egyáltalán, akár jó akár nem, maximum ismerőst, ha ajánlják.
2009. szept. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valószinüleg félreértés történt, mert van szakmám -több is-, de mostanában jutottam el odáig, hogy olyasmivel kellene foglalkoznom amit tényleg szívesen csinálnék. Mivel a gyerekekket már tini korom óta imádom és ők is nagyon hamar elfogadnak engem -nagyon kevés kivétellel- azt gondoltam, hogy valami ilyen "munkát" kellene vállalnom.

Megértem az aggódó szülőket, sajnos vannak NAGYON problémás "babysitterek", de sajnos a nők között is akad bőven. Lehetet már hallani olyanokról akik verték és/vagy teljesen elhanyagolták a rájuk bízott gyermekeket, ezért szerintem nem szabad álltalánosítani.

Sajnos én is tudom milyen érzés amikor az ember gyermekét szexuális sérelem éri... :((

Várom és előre köszönöm a további kommenteket.

2009. szept. 6. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés olvasása után egy kicsit elgondolkoztam. Nekem még nem kellett bébiszitter de ami késik az nem múlik. Szerintem első sorba az első benyomás nagyon sokat számít. Ha nekem és a gyereknek is szimpatikus az illető akkor tőlem lehet férfi vagy nő. Szóval én alkalmaználak (szimpátia esetén)Vágj bele.
2009. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!