Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Triciklit hány éves kortól...

Triciklit hány éves kortól használják a gyerekek és meddig kb?

Figyelt kérdés

A fiam 2 éves múlt és nem tudom, hogy érdemes-e beruházni ilyenbe. Vagy inkább futóbiciklit vegyünk neki?

Egyelőre egy kis 3 kerekű motorja van, amit nagyon szeret.

Nálatok meddig tudta kihasználni a gyereketek a triciklit?



2012. ápr. 20. 21:47
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Mi még az első gyereknek vettünk de soha nem szerette még,a középső sem.A pici még csak 1 éves de neki már nem veszek.Szerintem a futóbicikli jó ötlet,bár az én gyerekeim a kismotorról rögtön átültek rendes bringára.
2012. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lanyom most 14 honapos, mióta jó idő van, szóval kb. 1 hónapja triciklizuk, és imádja. De ő nem tud bebitaxizni, motorozni, meg semmi ilyesmit csinálni. Igy nekünk nagyon bejött. Egy ket évesnél én mar biztos azt csinálnám, hogy magammal viszem, és kiprobaltatom vele.

Amúgy mi örököltuk a triciklit, és előtte az unokahugom majdnem 5 eves koráig használta. Ő is nagyon szerette.

2012. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éves szülinapjára kapta, de még most sem tud vele egyedül menni, közel 3 éves,nem tudja tekerni, szóval én még egyszer nem vennék

inkább futóbringát, az enyém is már azzal megy

2012. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Azt hiszem futóbicikli lesz inkább.
2012. ápr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!