Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy hete semmit nem eszik,...

Egy hete semmit nem eszik, csak teát iszik másfél éves kisfiam. Még a tápszert sem fogadja el. Szerintetek attól lehet mert erősen fogzik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem orvosnál már voltál vele! Ha nem, akkor nagyon gyorsan!
2013. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg egyáltalán nem eszik semmit, akkor azonnal orvos. Úgy érted szilárdat sem eszik. Esetleg virslit, tejbedarát? Azt nagyon szokták szeretni.

Megpróbálhatod a kakaót is neki, ha nem vagytok laktózérzékenyek. Ha fogzana, szerintem azt amit kevésbé kell rágni, azt megenné, mert érzi ha éhes. A tea gondolom elüli a gyomrát. Tényleg vidd orvoshoz.

2013. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hogy orvos, egyenesen kórház ha semmit nem evett 1 hete!
2013. febr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Golan Trevize ***** válasza:
56%
Azonnal add be kórházba, utána jelentsd fel magad a rendőrségen, és kérd meg a gyámügyet, hogy keressenek a gyerekednek értelmes szülőt, mert te egy ostoba, alkalmatlan személy vagy, aki csak veszélyezteti.
2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete???? Én már a 2. nap vittem volna orvoshoz, nemhogy ennyit várni vele, és a fogzásra fogni. Vidd orvoshoz azonnal!
2013. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!!!!!!!!
2013. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt azóta?
2013. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul fejeztem ki magam a kérdésemben, hogy ilyen sokan lehurrogtatok! Kisfiamat mindennap látta orvos mert torokgyulladása, és fülgyulladása is volt a fogzás mellett. Valóban nem evett napokig de ezt az orvosok nem tartották kritikusnak, mert folyadékot ivott.Valószínű a sok gyógyszer,(4 üveg antibiotikumot kapott sorozatban) is elvette az étvágyát. Azóta meggyógyult, és jó ízűen eszik!

Különben óvónő, kisgyermek és csecsemőgondozó vagyok, nem hülye hogy veszélyeztessem gyermekem életét, mint ahogy az egyik válaszadóm írta.

2013. febr. 20. 15:10
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:

Akkor visszavonom, és örülök, hogy jobban van a gyerek, és te is normális vagy.


De legközelebb próbálj kicsit konkrétabban fogalmazni, és több mindent leírni, mert ha csak a kérdést olvasod el, te is láthatod, hogy csak az derül ki belőle, hogy egy gyerek egy hete nem eszik. Az nem derül ki, hogy folyamatos orvosi felügyelet alatt áll.

2013. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ok, de akkor miért pont a fogzást hoztad fel, mikor ennyi baja volt?
2013. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!