Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves gyermekem 17...

Másfél éves gyermekem 17 hónapon át szopizott, tápszert soha nem kapott, illetve mikor kóstolta, kihányta. A tehéntejjel 1 éves kora óta próbálkozok, nem issza meg, ízesítve sem. Hogy szerettessem meg vele a tejet?

Figyelt kérdés

Ötletet várok, mert én már kifogytam. Köszönöm.

Sokféle tejterméket kap, azokat szereti (túró, kefír, joghurt, sajt...) Ez elég lehet?


2011. márc. 9. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég.
2011. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Mi nagyon tejes család vagyunk, egész nap isszuk a tejet, érdekes, hogy a gyermekem fanyalog az ízétől. Nem erőltetem, örülök, hogy ezen kívül mindent szeret. De inni csak vizet hajlandó, esetleg facsart gyümölcslevet.

Hát, egyszer biztos megízlik neki a tej, addig meg elég akkor a másfajta tejtermék. Megnyugtató.

2011. márc. 9. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
időről-időre próbáld meg vele megkinálni. lehet, hogy egyszercsak elfogadja, addig meg adhatsz neki junior gyerekitalt pl: milupának is van.
2011. márc. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz rizstejjel, szójatejjel, lehet, azt meginná, és egy idő után keverheted tehéntejjel. Amúgy meg nem marad le semmiről, ha 3 éves koráig nem iszik tejet. Főleg, amilyen minőségűek ezek a mai tejek.
2011. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha nem kívánja. Megpróbálhatod pl a zabtejet, rizstejet (utóbbiból van kálciumos is.)
2011. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálunk akkor mást is, aztán ha nem tetszik neki, akkor kivárjuk, míg magától kéri :)
2011. márc. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!