Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy mondjuk úgy"okos, megbízha...

Egy mondjuk úgy"okos, megbízható" 2.5 évesnek kezébe lehet már adni papírt meg gyerek ollót, hogy "vagdosson"?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kerek végű az olló, akkor igen.
2013. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintek ha mellette vagy akkor igen. Proba cseresznye. . Baja nem lehet belőle.
2013. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen arra a műanyag külsejű,gyerek ollóra gondoltam :)
2013. febr. 14. 07:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan adhatod.
2013. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan. Kisfiam mikor meg bolcsis volt 2 eves koruk utan mindenfelet keszitettek meg ragasztottak. Pl. tavaly Husvetkor vagdostak ki szines papir tojasokat...
2013. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam még nincs két éves,de kerek végű ollóval szokott vagdosni,sőt gyerekeknek való kést is használhat evéskor,persze ott vagyunk mellette.
2013. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet. Valami ilyesmit vegyél, ezek nagyon jók. Rugósra is állíthatod, így hamarabb megtanulja jól használni az ollót.

[link]

2013. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, legalábbis az én lányom(októberben volt kettő) legkedvesebb ülős elfoglaltsága mostanában a vagdosás:). A lényeg, hogy jó minőségű, éles olló legyen, itt is érvényes szerintem mint a késeknél, hogy az életlen sokkal veszélyesebb, mivel nem irányítható, pontatlan.
2013. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp ma vettem a két éves lányomnak műanyag élű ollót. A papírt ez is simán viszi, mást meg még úgysem vág vele. Keményen 185 Ft volt. :)

A bölcsiben is szoktak vágni meg ragasztani.

2013. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

120ft-ért vettem egy ollót,ami teljesen műanyag,de a papírt szuperül vágja.Meg vettem színes kivágó papírt.Iszonyatosan élvezi :D

2013. febr. 14. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!