Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelenka váltás-piros popsi....

Pelenka váltás-piros popsi. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam.Eddig Pamperst használtunk, egy ismerősöm javaslatára kipróbáltam az Aldi saját márkás pelenkáját. Azóta rettentően kicsípi a kaki a fenekét. Visszatértem 2 napja a pampersre, de még nem javul. Akkor lehet, hogy nem az új pelenkától van? Mi lehet az oka?
2013. febr. 4. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babysoft nevű pelustól lett kiütéses a popsija a fiamnak. Apró, piros pöttyök is voltak rajta. Mivel kened? Neogranormonn, ami használni szokott vagy Sudocream, az antibiotikumos. Mi az előbbit használjuk és Liberot, egy nap alatt rendbe jött.
2013. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sudocrem-et használunk. Először én is arra gondoltam, hogy az Aldis pelenkától van, de két napja visszatértünk a pampers-re, és nem múlt el neki. Mitől lehet még? Nincs hasmenése.
2013. febr. 4. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Új étel, ital? Amiatt is lehet. Új törlőkendő?

Kend a fenekét és használd tovább a pamperst. Lehet hogy még kell neki egy-két nap és helyre jön a popsija. :)

2013. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt a törlőkendőt régóta használjuk. Nem nagyon kapott új ételt. Mostanában narancslét iszik néha.

Szegénykém, annyira sajnálom, nagyon fáj neki, csípi a törlőkendő.Jobb lenne, hogyha most meleg vízzel mosnám le, ameddig meg nem gyógyul?. Állandóan lesben állok, hogy még egy fél percig se legyen a pelusban a kaki. Mindig egyből kicserélem, sose aszalódik benne. Ezért nem is értem...

2013. febr. 4. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az új pelustól is lehet. A narancslétől is!!! És ha esetleg van várományos fog - attól is. Fiamnak nyáron volt ilyen a feneke (rettenet volt), majd kijött egyszerre 3 szemfoga...

Langyos kamillás vízzel mosogasd + sudo! A narancslevet iktasd!

Próbáld meg peluscseréknél szellőztetni a popsit - sokat számít!


Kitartást!

2013. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Narancslét felejtsd el, csak ront a helyzeten. Nálunk is most ez a helyzet, kiderült hogy jön a lányunk szemfoga. Sudocrememel kenem, egyelőre úgy néz ki, rendbe jött. :)
2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor a 4 kisőrlője egyszerre jött ki a fiamnak (3 hét alatt), akkor volt ilyen a popsija. A narancslé csak ront a helyzeten, mert savas. Felváltva kend Sudoval és Neogranormonnal, hagyd szabadon, amennyit lehet fürdés előtt este, és tedd el az új pelust egy időre! Így mindent kizárhatsz, és ha helyre jön a bőre, netán kibújik a foga, és újra rendben lesz, akkor próbálkozz meg újra az Aldis pelussal is, szerintem.
2013. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!