Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más kislány (2-3 év közötti)...

Más kislány (2-3 év közötti) is sokat fogdossa magát oda lent? Zavar ez téged?

Figyelt kérdés

Kislányom elég sokat foglalkozik magával, állandóan fogdossa fürdés közben magát, vagy ha nincs rajta bugyi...másnál is ez van ? ez normális ?

Van fiam is, ő fele annyira sem érdeklődött maga után pedig azt gondolná az ember h pont a fiúk az érdeklődőbbek...Van hogy leül a tükör elé h megnézze , nyúlkál, feszegeti...bevallom ez már zavar mert nekem ez már sok....

Akinek van fia meg lánya is annál ki az érdeklődőbb?


2013. febr. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Az én 3 és fél éves lányom nem csinál ilyet, viszont állandóan a kuki meg nuni a fő témája. Nagyon sokat foglalkozik ezzel a témával, kinek mi van, mekkora(???), stb. Szóval engem igazából ez zavar. Amióta ovis, azóta van ez, gondolom ott is ez a fő téma.
2013. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

3éves a lányom és igen csinálja! Néha zavar az apját inkább,de soha nem szólok rá. Persze ha "túlzásba" esne akkor igen!

Mostanában ahogy észrevettem nem annyira érdekli a dolog,de pár hete elég intenzíven csinálta. Ő is feszegette nézte a tükörben,babrálta a csiklóját,volt hogy bedugta az ujját na az zavart! De próbáltam úgy hozzá állni hogy ez is hozzátartozik a fejlődéséhez!:)

2013. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

A lányom 2 éves, ő is szokta. Még pelenkás, így a puncijához ritkán fér hozzá, de akkor fogdossa. Amúgy ő a mellbimbójával szokott rendszeresen játszani. Elmondtam neki, hogy nyugodtan csinálja, ha jól esik, de inkább csak otthon. Azóta bemegy a szobájába, becsukja az ajtót, és elvan magában. Ha kijön, és kérdezem, mit csinált, közli, hogy "bimbóztam". :)

Engem nem zavar, szerintem megfelelően kezeli ő is így, hogy bemegy a szobájába olyankor.

2013. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam le senkit, nem tudom megint ki járt erre...sajna már a legártatlanabb válaszok is lepontozásra kerülnek...


Köszönöm hogy írtatok!!!

2013. febr. 19. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

2 éves a lányom, és néha frászt kapok. Múltkor a játék lázmérőt tette oda magának, mert "fájt a nunija", és gyógyította. De volt már, amikor a maciját tette oda, és "játszott".

Zavaró, de nagyon nem tudok mit csinálni. A fiam 3,5 éves, neki néha amikor merevedése van, az a téma, kicsinek(2 évesen) nagyon örült, ha sikerült felállítania(mesét néztünk, asszem micimackót, felállt mellettem, gatya le, simisimi- "nagy a kukacom" gatya fel, leült, és mintha semmi se történt volna nézte tovább a meséjét, köpninyelni se tudtam tőle.

2013. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak egyedül csinálja, addig semmi baj! Azt kell neki elmondani, hogy mások előtt ne piszkálja a punciját, mert ez senkire nem tartozik csak rá, és ne dugjon bele semmit, csak a kezével simogassa kézmosás után.
2013. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!