Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Immunerősítésre mit adtok...

Immunerősítésre mit adtok gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hét múlva kezdi az ovit,eddig is járt közösségbe.3 hétig volt beteg,most látom,hogy javul.hörghuruttal kezdődött és arcüreggyulladással folytatódott.Az orvosunk broncho-waxom-ot ajánlott.Mi a véleményetek erről?3 lesz májusban.
2013. febr. 20. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a broncho wax nagyon jó. Az én kisfiam is azt szedi és azóta nem beteg. Előtte ahogy elkezdte a bölcsit rengeteget betegeskedett. Majd felírta a gyermekorvos ezt az immunerősítőt és nekünk ez bevált. Mi is májusban leszünk 3 évesek. :) Szerintem kezdjétek el szedni.
2013. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mielött bármit is adsz a gyereknek, keress rá a neten arra hogy immunrendszer és olvass róla részletesen. Olvasd el, hogy hogyan erösödik, hogy müködik, majd ezek után dönts arról, hogy adsz-e neki valamit, vagy sem.
2013. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lányom is ezt szedi 2. éve, biztosan használt, ugyan kb. másfél havonta beteg, de sokkal hamarabb gyógyul és nem kapja el olyan nagyon a betegségeket. Kúraszerűen kell adni, de gondolom a doki elmagyarázta.
2013. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,elmondott mindent,hogy az első hónapban adjam 30 napig, utána 20 nap szünet,majd 10 napig megint adjuk.Annyit mondott,hogy most az első adagot adjuk be csak neki.És majd augusztusba kezdjük megint.Mikor éreztétek a javulást?
2013. febr. 20. 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom ezt így, mert nem hirtelen történt. A lányom a bölcsis évében baromi sokat betegeskedett azon a télen 8 antibiotikumos kúrát kapott, ami szerintem nagyon sok. Aztán ovi előtti nyáron kivették az orrmanduláját és utána kezdtük a broncot adni. Szépen lassan javult a dolog, tavaly télen kapott 1x antibiotikumot, azóta sem. Most középsős, most is el-elkapja a betegségeket, de kb. másfél havonta és hamar túl van rajta, pár nap orrfolyás, általában a köhögés is pár nap alatt elmúlik, de legalábbis nagyon jelentősen mérséklődik. Ezen kívül adok neki c-vitamint és multi tabs immuno kidet, úgyhogy úgy gondolom, hogy ezek mindegyike segített, hogy mára már ennyire normalizálódott a helyzet. :)
2013. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekünk is azt mondta a gyerekorvos,hogy adjak mellé multivitamint is,meg továbbra is kapja a cebion cseppet.Akkor szerintetek nagyon jó?Érdemes ennyi pénzt kiadni érte?
2013. febr. 20. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon bevállt!!!!!
2013. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálatok voltak valamilyen mellékhatások?
2013. febr. 20. 17:04
 9/12 anonim ***** válasza:

1000mg c vitamint naponta 2 adagabn,

sok vizet

2013. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1000mg C vitamin??

Való igaz, hogy a c vitamint nem lehet túladagolni, mert kipisili az ember, de elősegíti a vesekőképződést.

Egy 3éves gyereknek nem kell ennyi c vitamin.

2013. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!