Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig mérik...

Mennyi idős korig mérik popsiban a gyerekek lázát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2 éves kora után egy kicsivel tértünk át a hónaljra.
2013. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is majdnem 2 éves koráig hagyta popsiban mérni. Utána mér nem mértem neki ott.
2013. febr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom, a doki épp a héten mondta, hogy még egy darabig jó lenne popsiban mérni, mert az a legbiztosabb. Még hagyja szerencsére.
2013. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyém 2 éves, már jó pár hónapja hónaljban mérjük, mert ordított, hadakozott, lilára bőgte a fejét, így nem kínoztam, pedig tudom, hogy jobb lenne, de marad a hónalj. Így sem rajong érte, de ha éneklek neki, mesekönyvet nézegetünk, addig elvan, még ha fél percenként mondja is, hogy vegyük ki.
2013. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam utálta, ha popsiban mértem neki, szerencsére 1 éves koráig nem volt rá szükség (2x oltás után mértem neki ott csak). Utána meg már hónaljban mértem, de lázas csak 1,5 évesen volt először és utoljára (3,5 éves), úgyhogy nem nagyon kell hőmérőzni.
2013. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi onnan kezdve, hogy tudott ülni már hónaljban mértük neki, persze segítséggel: gyereket ölbevesz oldalt ültetve, érdekes könyvet kézbe, és a felém eső karja alá tettük a lázmérőt.
2013. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi eső perctől homlokkal mérjük.2 másodperc alatt megvan az eredmény és nem is veszi észre.
2013. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:

Soha nem mértük ott, fülhőmérőt használunk.

Pontos (hagyományos és digitális hőmérővel is ellenőriztük), gyors és kíméletes.

2013. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 4 éves korig mérte anyu a fenekembe. Akkor tudtam meg hogy a nagyok nem úgy csinálják attól kezdve hónaljba engedtem csak. :)
2015. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!