Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek mindent így látnak?

A gyerekek mindent így látnak?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a kislányom temetése. Odajött hozzám a temetés alatt a 13éves unokahúgom és látta hogy természetesen sírok. És ezt mondta: Nem fogom azt mondani, hogy egy jobb helyen van. Mert azt fogom mondani, hogy ott van ahol mindig is lennie kellett. A különleges gyermekek nem maradhatnak velünk sokáig. Őket Isten küldte azért hogy jót tegyenek a világgal. Azért jöttek mert küldetésük van. Ők csak "részmunkaidőre" jöttek ide. Nem maradhatnak, menniük kell tovább hogy még több jót tegyenek és egy olyan helyre menjenek ahol szükség van rájuk. Csak addig maradnak amíg nem tanítják meg veled a feladatot. Ha megtanították elmennek. Ez így jó. Tehát nem légy szomorú. Gondolj arra hogy most éppen valakinek tanítja a feladatot. És örülj neki hogy részese lehetett az életednek. Szó szerint ezt mondta.. Szerintetek ez tényleg így van?
2013. febr. 17. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
És ez így tényleg jó?
2013. febr. 17. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez nincs így! Szép dolog ha valaki ebben hisz, de nekem nem megy!
2013. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elfelejtettem: Részvétem!
2013. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem így van. Részvétem!
2013. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rettenetes fájdalom a tiéd. Őszinte részvétem!!! Nem tudok erre mit írni. Talán, ha hisz az ember a kislány szavaiban nem rossz...de ezt sem tudom mondani, hisz mindenhogy rossz. Úgy gondolom ilyenkor egy mélyen vallásos emberrel, esetleg egy pappal kell beszélni, aki talán segít pillanatra. Már az is valami. Vagy nem tudom. Istenem nem tudok rendes választ írni ne haragudj.

Viszont, hogy 13 évesen így beszélt, gondolom olyan családban él, nagyon vallásos, hisz az ilyen dolgokban, nem egy általános dolog. De ilyen helyzetben talán jó ha hisz az ember ilyenben. Nagyon komolyan beszélt a kislány, így kevesen beszélnek fiatal létükre, legalábbis erre.

De , hogy tényleg így van -e? Kérlek higgy benne!!!!

2013. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fura, ha egy 13 éves ilyeneket beszél... :S

Részvétem. :(

2013. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az anyukája próbálta elmagyarázni a helyzetet, és benne ez maradt meg.

Őszinte részvétem.

2013. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Én hívő ember vagyok, ennek ellenére azt mondom, hogy ezek a romantikus szavak így, ebben a formában hitem szerint nem fedik a valóságot. Elmondom, én mit hiszek. A kisgyermekek mind az Úrhoz kerülnek, örök életük van, és tökéletesen boldogok. Ha most látnád a kislányodat (nem tudom, mennyi idős volt), a boldogságtól sírnál, bármennyire is fáj, hogy nincs veled, mert ő azt teszi, amit mindig is szeretett, a legtökéletesebb harmóniát érzi, és semmiféle hiányt nem szenved. Olyan boldog, amilyen boldog itt a földön senki sem lehet.

És nem véletlenül született a földre, nem véletlenül volt itt veletek, és az sem véletlen, hogy Isten haza hívta. Nincsenek véletlenek.

Őszintén kívánom, és kérem, hogy kapj vigasztalást, bár csak elképzelni tudom, hogy mit érezhetsz, iszonyatos fájdalom lehet, a legszörnyűbb! :((( Rettenetesen sajnálom!! A gyermekünket eltemetni... ez a legnagyobb borzalom, nem is lehet erre mit írni, minden szó elcsépelt, és semmitmondó...

Tényleg imádkozom érted

2013. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!