Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai betegségek? Kéz, száj...

Óvodai betegségek? Kéz, száj és körömfájás, tetü stb?

Figyelt kérdés
Angliában élünk és az egyik oviban kéz és körömfájás járvány van. Tetüről is hallottam már. Ezek tényleg előfordulhatnak manapság? Magyarországon is gyakori az ovikban?
2013. febr. 21. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A tetü előfordul, de ritka. Száj és körömfájásról én még nem hallottam ovisok körében.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Tetű az mindenhol van,kéz és körömfájásról én sem hallottam
2013. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a kéz-száj-láb betegségre gondolsz? Azt egy vírus okozza, kiütések (nem viszket, nem fáj) vannak a kézen, száj körül, talpon. Semmi extra, 3-4 nap alatt magától gyógyul, nagyon ritkán van láz. Tipikus kisgyerek betegség.
2013. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tetű van jelenleg is az oviban, amiről az utolsó írt, olyan barátnőmék bölcsijében volt 1-2 éve.
2013. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így hívják ahogy irta itt valaki.

Mindenesetre lemondtam a mai találkozót a fiam kis barátjával aki abba az oviba jár.

2013. febr. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!