Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti szoktátok kenni valamivel...

Ti szoktátok kenni valamivel a gyereketek száját ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
3,5 éves kislányomnak teljesen kicserepesedett a szája a hidegtől, labelloval vagy valami ilyen krémmel be lehet neki kenni? Van esetleg speciálisan gyerekek számára ajakír?

2013. jan. 9. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Labelloval semmiképpen ne kend neki, ugyanis abban kőolaj származék van, és egy idő után akkor is cserepesedni fog neki, ha kened. Az még felnőtteknek sem ajánlott.
2013. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt jó a labello, sokkal cserepesebb volt a szája a használatakor. Én nem kenem semmivel, viszont mindig, ha bejövünk a hidegről nagy pohár meleg mézes teát iszunk, és elmúlik a cserepesség :) Enyém 4 éves.
2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
kőolaj származék van még ezenkivűl a nejlonzacskóban is amiben a kenyeret kiflit viszed,van egy kedves anyag a tv készűlékben is ami gátolja a gyors égést,maradj már akőolaj származékkal kend be labelloval vagy oliva olajal
2013. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Valamilyen babáknak való testápolóval vékonyan be lehet kenni.
2013. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én a gyógyszertári popsikrémmel kenem neki vékonyan kimenetel előtt

nem szárad ki, akár le is nyalogathatja, semmi baja nem lesz tőle

2013. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. jan. 9. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Forevernek a lipse nagyon jó!!!!!Nemc csak kiszáradt szájra hanem ha herpesze vagy az aftára is.
2013. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van dm-be,rossmannba kifejezett szél és időjárás védőkrém gyerekeknek -sajátmárkás- én ezzel kenem neki,m téli ekcémája van,és ha nincs kinn sokat és nincs túl hideg az elég neki,jó nagyon,anyum is ezt használja arcára,kezére télen,szájra is jó.De az aloés is szupi!És Labellot tényleg ne,abban az az üzlet,h kiszárítja a szád és vegyél még a száradt szájra....Mézet is javasolják,én mindig lenyalom mire hathatna,hát akkor a kicsik...
2013. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
FLP-s lips a legjobb. Ha nem tudsz ilyet beszerezni, akkor pl. gyógyszertárban lehet venni szőlőrúzst, amiben nincs semmi ártalmatlan dolog.
2013. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én sima szőlőrúzzsal kenem lányom száját 2-3 óránként.
2013. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!