Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan űzitek el a gyereknáthát?

Hogyan űzitek el a gyereknáthát?

Figyelt kérdés
A kislányom 2 éves az orra folyik szívom neki, használunk sterimart és euforbium orrsprayet,kap C vitamint, de halottam más anyukáktól hogy lehet adni estére Nurofent 5ml és calciumus ampullát is.
2009. szept. 9. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
A calcimusk köhögésre jó,Nurofen meg lázra.Ha ennyire bizonytalan vagy,inkább kérdezd meg az orvost,ne adj szegénynek mindent amit valaha hallottál.Ha csak az orra folyik,elég a tengervizes orrspray és az orrszívás,én még Coryzaliat szoktam adni,ez egy homeos szer náthára.
2009. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem adok neki semmit csak amit leírtam ha figyelmesen elolvastad a kérdést és nem valamikor halottam hanem tegnap!
2009. szept. 9. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a náthára a dokinéni csak calcimus ampullát adott és sterimár orrsprayt, ja meg baby luff-ot, hogy éjjel könnyeben vegye a levegőt. Azt mondta, hogy a calcimus pont olyan nekik, mint nekünk a neocitran. Szóval adhatod nyugodtan, ha van otthon napi háromszor fél ampullát. Én adtam még cebion cseppet nagy dózisban napi kétszer 10 cseppet, ezt is a dokinéni tanácsára. Ha vap párásítód használd a kicsi szobájába, ilyen nyavajákra nagyon jó a Salvus víz, gyógynövényboltba lehet kapni, ha nincs párásító, akkor egy kis porcelán tálba töltve is nagyon hatásos. Ha a vízbe teszel egy-két csepp eukaliptusz olajat az is nagyon jó, mert tisztítja az orrát. Nurofent csak akkor adtam, ha lázas volt egyébként nem.

Mi ezt mind bevetettük és 3 nap múlva hűlt helye volt a náthának.

Remélem tudtam segíteni.

És mielőbbi jobbulást nektek!

Üdv egy 16 hónapos kiscsajszi anyukája.

2009. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon hasznos volt annak ellenére hogy már elmúlt a nátha :-))
2009. szept. 12. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy már jól vagytok! :)))
2009. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!