Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvállalnátok két kicsi...

Elvállalnátok két kicsi gyerek mellett egy 12 órás,2 müszakos (nappalos, éjszakás) állást?

Figyelt kérdés

A gyerekek 2 és 3,5 évesek.Pultos munka.Helyben lenne,ami fontos.De húzósnak tartom az éjszakás miatt.

Az anyuka vagyok.


2013. febr. 21. 21:48
1 2
 1/12 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám el,mert az éjjelek miatt a nappalod is oda van,és a nappali 12 óra is rengeteg.Ki lenne a gyerekekkel?De ha nagyon kell a pénz akkor persze nem mondhatok ilyet!
2013. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg nem, 1,2,5 évesek a gyerekeim, max 4 vagy 6 órában dolgoznék. De ha nagyon kéne a pénz megélhetésre, és nincs más, akkor muszáj. De el sem tudom képzelni hogy tudnám úgy megoldani a gyerekeket, hisz se éjjelem se nappalom nem lenne.
2013. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagytok rászorulva, a szükség nagy úr.
2013. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

èn dolgoztam ilyen munka rendben de gyerektelenül és nem pultosként.

ha dolgoztál már éjszakában és kell a pénz akkor igen.

Habár nálunk úgy volt kialakítva a 15 nap munkaidö, hogy 1 teljes hét szabad volt. na az szuper volt.

de gyerek mellett, föleg ilyen apróságokkal ez szerintem nagyon nehéz.


ahogy írták, ha éjszaka dolgozol nappal alszol, és ha megint éjszakába mész akkor egész nap aludnod kell.


de minden pénz kérdés. próbaidöd lenne, így igazából meg is próbálható. ha nem megy akkor felmondasz.

2013. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagy dilemmában vagyok.Persze nagyon kellene a pénz,de nem akarom hogy ez a gyerekek rovására menjen.Párom,nagyszülök be tudnának segíteni.De annyira anyásak a gyerekek.Föleg a fiam van ebben a korban.

Viszont 1 év múlva lejár a gyes,és nem szeretnék utánna kapkodni munka után.

Nem tudok dönteni.

2013. febr. 21. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 24 órás váltóműszakba dolgozom egy 2 és egy 5 éves mellett, természetesen nem egyedül nevelem őket!


Köszönjük jól megvagyunk, az éjszakázással sincs semmi gondja senkinek, se nekem, se a gyerekeknek, apával tök jól elvannak. Amúgy az éjszakázás nem húzós, embere válogatja, én van, hogy 24 óra alatt semmit nem alszom, ami mondjuk legalább 26-27 óra folyamatos ébrenlétet jelent beutazással és hazaúttal együtt, én már megszoktam, hazaérek alszom 3-4 órát és megyek tovább. Ez csak rajtad múlik, ha bírod, nem lesz gond.


De ezt csak úgy tudod bevállalni, ha segítséged állandó, tehát apa mindig be tud segíteni mikor Te dolgozol éjszaka, vagy a nappalos 12 óra végén mindig el tud menni a gyerekekért.

2013. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a gyerekek rovására megy. Nálunk is anyás a kicsi, de nem lett se rosszabb se jobb a helyzet. Ha a szabadnapjaidon velük vagy és minőségileg töltitek el az időt szerintem nem lehet gond!


a 24 órás voltam.

2013. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ami miatt hajlok felé, az az hogy helyben van,gyalog 10perc.A legközelebbi vaáros másfél órára van.Az oda vissza +3 óra munka mellett.

2013. febr. 21. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés, ha nem meggy akkor abba hagyhatod, viszont ha ki sem próbáljátok akkor azt sem fogod tudni, hogy menne-e
2013. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kell a pénz, és van nagymama, és lehet is rá számítani (bár nálunk is ilyen lenne), akkor igen.
2013. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!