Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kondizzak 12 óra mellett...

Mikor kondizzak 12 óra mellett, ha éjszakás vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Este 6-tól reggel 6-ig melózom és kb. úgy 7-re érek haza. Én arra gondoltam, hogy egyből utána, csak a kajában vagyok bizonytalan, hogy utána mit egyek, hiszen ha végeztem az edzéssel, illetve kajáltam akkor le szeretnék egyből feküdni. Ti, hogy csinálnátok?
2012. dec. 18. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Huhhh, hát kemény vagy, hogy nem kifogást keresel, sokan tennék ezt (sajnos). Jobb lenne reggel elmenni edzeni, viszont ha este mész, akkor utána mindenképp menjen egy nagy turmix (ha reggel mész, akkor is), utána meg kb 250g túró. Esetleg csirkemell, de akkor csak zöldséggel. Szénhidrát alvás előtt semmiképp se menjen.
2012. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Takumi ***** válasza:
Mit dolgozol? Hány órát alszol? HA van energiád mehet reggel, de akár meló elött is elmehetsz. Én megnézném mikor megy jobban az edzés és úgy döntenék.
2012. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a válaszokat. Nem fizikai munkát végzek szerencsére, szóval nem fáradok el, csak hát az is elég, hogy itt vagyok.
2012. dec. 18. 01:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha edzés után nem eszek szénhidrátot, akkor fogok fejlődni? Tudom, hogy alvás előtt nem kéne.
2012. dec. 18. 01:28
 5/7 Takumi ***** válasza:
2012. dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az edzés utáni étkezésedben lévő szénhidráton fog bukni a fejlődésed, ha ez megnyugtat. Az egész napos étkezés ha rendben van, akkor nem lenne nagy gond. Meg egyébként az edzés utáni turmixban gondolom úgyis van gyors szénhidrát és nem hiszem, hogy a turmix után egyből szunya van. Told be a turmixod még a teremben és mire hazaérsz, letusolsz és ágyba kerülsz már nagyjából oké lesz a dolog. Én legalábbis így csinálnám. Persze ez mind-mind kompromisszumos megoldás csak.
2012. dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát reggel mentem, csak az volt a baj, hogy előtte aludtam egy órát, hát nem kellett volna.. valamivel addig majd elfoglalom magam és inkább nem fekszem le :D Szerencsére csak eseti ez a 12 óra, mert így szerintem nem lehetne bírni hosszú távon.
2012. dec. 19. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!