Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki terhesség mellett tanult,...

Aki terhesség mellett tanult, csinált a sulit, aztán apici baba mellett, hogy ment? Most ilyen helyzetben vagyok, félek.

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kisfiam,Szeptemberben kezdtem OKJ-s ápoló szakot,ami 3 év lesz,és most jön a kistesó is 7 hetes vagyok,Eddig úgy gondoltam,hogy játszva az egész,de most betojtam. Lehet bírni?A suliba Pestre utazok fel,80 km-t szombatonként.Ez is megterhelő,no meg majd a tanulás.Azok válaszára lennék kíváncsi akik már voltak,vannak ilyen helyzetbe.

2013. febr. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minek mész tanulni ??? Alapból ha lenne már gyerekem, és még ráadásként terhes lennék a következővel,tuti nem vállalnám be a sulit. Majd jönnek a vizsga időszakok.. tanulni kell keményen.A szülés idején lemaradsz majd órákról.Én nem vállalnám a sulit. Ha megcsináltad a szakot,úgyse mész dolgozni benne,mert ott lesz a kicsi. Akk meg minek? Van már szakmád?
2013. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Baràtnőm a Jogot kezdte el az első gyerek mellett, most a második már fél éves, az 5 évből még egy van neki.

A nagy Oviban, a kicsi mellett tud tanulni mikor az alszik.

2013. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én két éves felsőfokú képesítést csináltam úgy hogy első évben márciusban szültem második évben június 30-án vizsgáztam 35 hetes terhesen.Minden félévben záróvizsga volt és rengeteg házidolgozat.Anyósom volt otthon a kicsivel amikor suliban voltam.Pénteken és szombaton egész nap.Felmentést kértem 2 hónapra az óralátogatás alól amikor az elsőt megszültem.Nekem a legnehezebb a vizsga előtti egybefüggő gyakorlat volt.Nagy pocakkal melegben.Tanulást valahogy megoldottam.4,8 lett az átlagom
2013. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres vizsgaidőszak után, úgy, hogy 2félévem van vissza... Azt mondom, hogy sétagalopp a két kicsi mellett.

Egészségesen fejlődnek, szerető családtag mellett vannak(nagy oviban), amíg én a suliban(nappali, ebben a félévben szerdán szabad vagyok) és köszönöm nem kattanok meg, hogy csak a kicsik, és a pelusokról agyhalálról beszélgető barátok vannak csak. Én ott töltődök. Szóval csak ügyesen. Kicsivel vizsgáról mentem szülni(semmi kedvezményt nem kértem-kaptam mert kismama vagyok), és a nyári vizsgaszezonban már dolgozatot írtam(apci hozta utánam a lánykát enni)

2013. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiammal 2.os főiskolásként lettem terhes,nem sokára végzem még vannak vizsgáim meg az államvizsga mellette tanultam,most tanulok,dolgozok,nem könnyű,de megy.Ráadásul párommal ketten voltunk mert albérletbe voltunka suli városában.Megoldottuk,csak vizsgára,zhra jártam be.
2013. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!