Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül (t nektek) egy...

Szindi76 kérdése:

Mennyibe kerül (t nektek) egy hajvágás kislánynak fodrásznál?

Figyelt kérdés

A lányom 2,5 éves múlt. Most vinném először, mert a szöszke babahajai megmaradtak és bután néz ki. :)

Nem rövidre, hanem inkább valami formát szeretnék neki vágatni - esetleg bubi frizurát.


2013. febr. 25. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én itthon vagom a hajàt,igaz csak elöl ha tul hosszura nött.
2013. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ÉLetem párja fodrász, asszem 600 Ft-ért vág gyerekhajat.


Nagyban számít, hogy merre laksz, nagyon változhat.

2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom pl ingyen csinálja, mert én már évek óta oda járok.
2013. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kell csak némi viszonyítási alap, mert ha benyög vmi 4000 ft-ot pld. és drágának találom akkor tudjak erre a posztra gondolni! :)

Amúgy egy szimpla lakótelepi kicsi üzlet nyílt tőlünk nem messze (Bp)és arra gondoltam, hogy megpróbálom.

2013. febr. 25. 13:10
 5/12 A kérdező kommentje:

Ui.

Nekem nincs fodrászom, mert hosszú hajam van és csak a végét (magamnak) vágom. Ezért vagyok tanácstalan.

2013. febr. 25. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
250 ft - Pest megye
2013. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 haramia ***** válasza:
az én fiamét már vágták 800-ért és 1500ért is Kecskeméten. és nem frizurát, csak simán rövidre. (kb. 5-6 centit)
2013. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a lányom amikor elvittem fodrászhoz 4 nyisszantásért 900ft-ot fizettem.(4 éve volt) Nem hiper-szuper szalonban voltunk.
2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyáron felkérték a lányomat koszorúslánynak, gondoltam na akkor ez alkalomból elviszem fodrászhoz (addig én nyírtam, mint ahogy az egész családot is), nem is konkrétan a frizura végett, hanem hogy érezze kicsit kitüntetettnek magát, mert annyira lelkes volt és hallotta hogy a menyasszony is majd fodrászhoz megy stb, totál belelkesült, hogy akkor ő is ilyen nagylányos dologban vehet részt... mindegy, elvittem és 800 Ft-ot fizettem kb 3-4 nyisszantásért, max 5 percet ült a székben a gyerek, közben meg azt hallgattam, hogy ki vágta le ilyen szuperül a haját, teljesen formára van nyírva nem is mer nagyon hozzányúlni - de persze a pénz azért elkérte. :(

Nem is viszem fodrászhoz egy darabig, az tuti!

Pest m, Bp vonzáskörzete.

2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14 hónaposan vittem először 500 ft-ot kért a fodrász, dunántúli kisvárosban. Elől vágta,meg hátul éppen csak a végét.
2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!