Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan veszitek gyerekeiteknek...

Honnan veszitek gyerekeiteknek a ruhákat?

Figyelt kérdés

Netről vagy kínaiból?Egyéb?Szoktatok használt ruhát venni?

Az én lányom 2,5 éves és már ő 3-4 éves gyerekre való ruhákat hord.Ha netről szoktatok venni akkor melyik oldalról?


2013. febr. 25. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szinte csak használt ruhát adunk a gyerekre. Teszvesz + turi figyel be. Kínait mellőzzük, drágák és ócskák a cuccok.

Turi jobb, az azonnali szemrevételezés miatt. :) Fillérekért tudunk vásárolni kiváló minőségű, hófehér, foltmentes ruhácskát, alvózsákot.

2013. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vaterán szoktam venni ruha csomagot. Használatat.


Újat csak bugyit, harisnyát, zoknit veszek.


Olyan drága, en sajnálom egy 1-2 telet hordgató overállért 20ezret kiadni.

Csomagban benne van minden, amire szüksége van, egyszer kell csak postát fizetni.

2013. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mióta nyílt a közelben egy H&M, azóta nem igazán veszek használt ruhát, mert elég jó áron vannak a ruhák. És nagyon jó a minősége is.

Előtte Tesz-Veszen vettem ruhákat, de a 80-86-os méretben és afölött már nehéz szépet találni.

Kínaiban nem szoktam vásárolni.

2013. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.Kínaiból én sem szoktam ruhát venni,ha egyszer kimosom már kinyúlik,színét veszti.Minőségbe sztem a next,George,H&M vannak nekem elsőbbségbe.De szoktam venni neki használt ruhákat is.Nagyon csinos darabokat szoktam találni.Viszont a cipőit,zoknit,harisnyát,sapkát azt mindenképp újonnan szerzem be.Szokott még Nike-t meg adidast is hordani.Ezekbe se csalódtam még.
2013. febr. 25. 14:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Tesco, vagy Turi, vagy vatera.
2013. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tesco, Lidk, Aldi, H&M. Mindegyik jó mínőségű, nem nyúlik, nem fakul ki. Használtan nem vettem ruhát, de elég sokat kaptunk ismerőstől.
2013. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nike ,adidas?? :)))
2013. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van így az ár nagyon fontos. Tescóban vásároltam be ősszel lányomnak fiamnak (6 és 4 évesek) amikor 30-50% leárazás volt h.ujjú felsőket, 2 kardit pufi mellényt, kabátot. Zoknit, bugyit, alsónacit is ott veszek.

H@M ben is vannak nagoyn jók néha a fiamnak ott vettem ősszel kardit nagyon szeretem még mindig szép pedig sokat hordjuk és nem volt drága 2 ezer vmennyi. A használt is annyi ami szép.

Nagyobb méretekben már csak inkább az új ruhák jöhetnek szóba mivel felénk a használtruha boltban a nagy méretek már nagyon ócskák, nyúlottak agyonmosottak.

A legkisebbem még csak 13 hónapos ilyen kisméretben még nagyon jókat kifogni turiban ill. teszveszen is.

Szoktam néha használtruha webáruházból is venni nekik néha.

2013. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Régen sokat jártam kínaiba, de már évek óta nem. Azóta inkább TESCO, C&A, Scamp.
2013. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Börze + angol turi. Én is az angol márkákat részesítem előnyben, így én is az általad felsorolt márkájú cuccokat adom a fiamra (de használt verzióban).

Vaterán nem régen sikerült vennem egy 28 darabos, angol márkás, 1. osztályú ruhacsomagot 3600-ért!

2013. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!