Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan veszitek gyerekeiteknek...

Honnan veszitek gyerekeiteknek a ruhákat?

Figyelt kérdés

Netről vagy kínaiból?Egyéb?Szoktatok használt ruhát venni?

Az én lányom 2,5 éves és már ő 3-4 éves gyerekre való ruhákat hord.Ha netről szoktatok venni akkor melyik oldalról?


2013. febr. 25. 14:15
1 2
 11/20 Golan Trevize ***** válasza:
80% Tesco, 10% használt ruha rokonoktól, 10% egyéb bolt.
2013. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Turiban vásárolok. Múlt héten volt tavaszi bálabontás. Kb. 60 db ruhát vettem 7500 forintért.

Használtruhás webáruházból nem vásárolok, mert nagyon drága.

Amit nem lehet megvenni a turinkban, pl kabátokat, azt a teszveszen, vaterán vagy bababörzén szerzem be.

2013. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Háda,H&M,C&A,Scamp,Decathlon,Takko,Kik örökölt márkás ruhák(Vögele,Next,Marks and Spencer stb),vettem Vaterán is néhányat,de általában csalódtam,azt írták alig használt nagyon jó állapotban és a legtöbbet még játszani se adnám rá
2013. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
lemaradt Tescoban Disneyt,esetleg Lidl,Aldi de ott is volt pár csalódás
2013. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

tesco, c&a, h&m

teszvesz

bababolt csepel

2013. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
10.3600 ft-ért nagyon megérte :) Sajnos a gyerek cuccok már elég drágák.De attól függetlenül nagyon szeretem öltöztetni a lányomat.Rengeteg ruhánk van.Igaz van olyan is ami még nem került használatra,de én mindig nagyobbat veszek és tovább jó rá.Itthonra inkább használt ruhát adok rá vagy valami kis melegítőt veszek neki bababoltba.Ti otthonra milyen ruhát adtok rá? :) 7-es :) Igen adidas és nike.nem tudom miért írtad. :) majd ha van kedved és ráérsz kifejethetnéd. :D
2013. febr. 25. 16:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Kínaiban én sem szeretek vásárolni,max gatyát,harisnyát,atlétát,zoknit a kisfiamnak.Illetve cipőt.a többi ruhát veszem használtan.Némelyik jobb állapotban van használtan,mint a kínai újonnan.Otthonra olyan ruhát adok rá,amit nem sajnálok.Ez lhet kicsit fakó is.Legalább játszik önfeledten benne.Ezeket a ruhákat nem féltem.
2013. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen,én is így vagyok vele hogy az itthoni cuccokat nem sajnálom annyira.Ha esetleg nem jön ki valami folt belőle akkor pedig megy a kukába.Kínaiba nagyon ritka amikor vásárolok.Akkor is zoknit vagy harisnyát.Cipőt sem szeretek Kínaiból venni.Inkább a Deichmannból veszem a cipőt.
2013. febr. 25. 18:55
 19/20 anonim ***** válasza:

Kínaiban én a gyerekeknek semmit nem veszek. Drágák, rossz minőségűek, csupa műszálasok. Nekem fontos főleg, hogy az alsóneműk, zokni, harisnya rendes pamut legyen, ezekért inkább kiadok többet.

Amúgy meg Tesco (ha leárazás van), TeszVesz, néha C&A.

2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kínai nálunk is kizárva, én általában a Takko Fashionben vásárolok be nekik, tök jó áron vannak rucik, plusz mindig kapok kuponokat!

De szoktunk C&A-ban, H&M-ben, Tescoban, Lidl-ben.


Nagy ritkán Vatera Teszvesz, de ezekről már leszoktam, mert nagyon sokszor nagy sz@rt kaptam a pénzemért, nagy ritkán, ha ráakadok valami szebb darabra, azt megveszem. Ja és még a Háda turiban szoktam menni, nagyon jó rucikat lehet találni.

2013. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!