Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vásároltok és mennyiért...

Hol vásároltok és mennyiért ruhákat a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

A kisfiam 92-es méretet hord. Eddig turkálóban és bababörzén vásároltam nagyobb százalékban neki (de egy bizonyos méret felett a szép dolgokat elkapkodják, agyonhasználtat pedig nem veszek), ezeken kívül pedig Tescoban és nagyon-nagyon jó akcióban a C&A-ban. Most nézelődtem a tesz-veszen, vaterán, de postaköltséggel nem nagyon találok olyat, ami megérné, meg félek a rejtett hibáktól is. Ha pedig találok a környéken, amit személyesen is át tudok venni, akkor az horrorárban van. 1-1 karakteres darabért picit többet is kiadok, de egy egyszerű felsőért, vagy nadrágért nem szívesen áldozok több ezer forintot.

Ti mennyit vagytok hajlandóak kiadni egy pólóért, nadrágért, pulcsiért?


2013. febr. 8. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, a kicsi 16 hónapos az ő méretében és lejjebb rengeteg jobb minőségű ruha van még turiban is és használtan is így azért jellemzően kevesebbet adok vagy csak akkor adok ki többet ha kedvenc márkám vagy tényleg nagyon szép.

A nagyobbakkal már nehezebb a lányom 110 est hord, a nagyfiam 122-126 ot. Na ezeket már sokkal nehezebb jó igényes állapotút kifogni használtan, a fiam méretében szinte már lehetetlen. Legalábbis felénk.

Így én egy két bejáratott használt ruha webáruházból rendelek nekik (tudok 4-5 ilyet amiben még sose csalódtam. Árak: naci farmer vagy kord 1300-1400 körül, póló (de egyszínű sima semmi extrát nem veszek) 1100-1200, kardi, pulcsi 1500 körül, kabát 1800-2000, lányka ruha ezek is olyan 1600-1700 körül vannak ez jó drága mondjuk...

Ezenkívül c&aban vásárolok néha bár annyira nem kedvelem, de tél elején a fiamnak ott vettem vmi akciós napin 1500 ért bélelt nacit/db.

Meg a h&mben ott is vannak nagyon szép dolgok és nem drágák, de ott is csak a nagyobbaknak veszek, mert a kicsinek egy bodyért nem adok ki 1400 meg ilyen pénzeket...

A tescóban is sokat vásárolunk bár ott is inkább ezeket a szép színes karakteres felsőket vagy leárazásban vettem tavaly ott kardit meg pufi mellényt a nagyoknak.

2013. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én a hádában ,vásárolok,de leárazásoknál hmben is vásárolok,illetve astikids szezonális kiárusitásánál szoktam vásárolni,én a kislányomnak,télen még találtam a kislányomnak hádában szép felsöket pedig ő már 98 ruhákat hord.
2013. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31 hónapos a fiam 98-104es rucikat hord. C&aban és brendonban vásárolok neki ruhákat, illetve néha a lidlben ha épp ott vagyok és van valami jó cucc.
2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
uppsz elírtam, szóval 21 hónapos nem 31.
2013. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kislányom is 92-est hord:-).

Tescoba elég sűrűn szokott 30%-os kedvezmény lenni, most vettem 3500 ft volt 3 pulóver, 1000 ft-ért egy nadrágot. A lidlbe és az aldiba szoktam még vásárolni, jó cuccok vannak és viszonylag olcsó.

2013. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Lányom most nőtt egyet, minden kicsi rá!

7 nadrágot vette neki, Tesco, 1500/ db akciósan 10.000

10 hosszú ujjú felső, szintén Tesco akciósan 1000/db 10.000

Harisnyát is kicsik, 10db, 500/db, kínai 50000


25.000 költöttem most rá.

Múlt hónapban vettem neki egy tavaszi Adidas cipőt, 7000 volt fél áron.

De még kell majd tavaszi kabát.


Szezononként 40.000 költök rá. Senkitöl semmit nem kapunk, ey zoknit nem örökölt!


Mindig nézem az akciókat!

Használtan ruhácskák át szoktam neki venni, mert az 1500 a neten, ujjonan 3-4 ezer.

Nadrágot nem veszek használtan, mert az 1500, de a tescoban akciósan ujjonan is annyi.

2013. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utoljára az Auchanban fogtam ki pólókat a fiamnak, 200 Ft volt darabja, sajnos, pont az ő méretében már nem nagyon volt.

Leértékelt, oldalzsebes nadrágot 1000 Ft-ért vettem.

A Tescoban is jó cuccokat szoktam kifogni, de ott leginkább a szezonvégi kiárusításon fogok nagyokat, pl. vettem már vékony pulcsikat 400-500 Ft-ért is. Ilyenkor sokszor előre vásárolok egy-két mérettel nagyobbat is.

Sajnos pont a két éves kor körüli méret és a nagyobb méretek a gázosak, mert lassabban nőnek a gyerekek, tovább hordják a ruhákat, jobban elhasználódnak. Ősszel hetekig vadásztam jó fajta bélelt nadrágot...

2013. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Valamennyit örököltünk,de ebben a méretben már kevesebbet, fiam 21 hónapos,92est hord,de már 98ast vásárolok.Tescoban szoktam Disney márkásat venni,vagy a H&Mben,C&Aban,Scampnél,Ruha-szigeten,Takkoban,Kikben,esetleg Lidlben szoktam vásárolni.Nézem az akciósakat,mert 5ezer szerintem nagyon sok 1 pulcsiért,nadrágért.
2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :-)

Igen, "sajnos" már ilyen idősen lassabban nőnek és elkopnak a ruhák. Nehezebb használtan venni. Most a C&A-ba volt nagyon jó akció, vettem bodykat 470 Ft/db és egy cuki Mickey egeres gatyót. A Tescoban várom a 30%-os akciót, mert láttam jó dolgokat, csak a mi méretünket hamar elkapkodják.

A H&M-ben épp' a múlt hétvégén voltam, de drágának találtam, de majd figyelem ott is az akciókat.

A Lidl-be harisnyákat, zoknikat, pólókat szoktam venni.

2013. febr. 8. 17:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi se örököltünk semmit. Egy helyről kaphatnánk, de ők sajnálják a keresztfiúktól :-(
2013. febr. 8. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!