Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti kislányotok engedi hogy...

Ti kislányotok engedi hogy frizurákat csináljatok neki?

Figyelt kérdés
Az enyém lassan 4 éves, gyönyörű hosszú haja van, de mindig csak lófarokba engedi fogni, fonni, kiengedve, félig felfogva stb. nem lehet, pedig olyan jókat lehetne neki csinálni de mindig csak a fejtetőn összefogva tudja "elviselni"..

2013. febr. 25. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én reggel kapcsolok neki egy mesét, míg az megy, addig nyugton van, parkerttába fonhatom, 1-2-3 copf, körbe finom a feje tetején, vagy sok gumival copfozom...

Le engedve nem áll neki jól..

2013. febr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4.5 éves, hátul ívesen felnyírt, oldalt állkapocsig érő frizurája van frufruval. Nagyon jól áll neki, ráadásul mivel vékonyszálú a haja a hosszú szóba se jöhet + a hajmosást-szárítást is utálja :)

De ezt a rövidet is szívesen variáljuk, copfok, csattok, kis fonások, hajpántok, mindenféle variációk jöhetnek neki, imádja ha frizurázom :)

2013. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagy engedte, már 1 évesen tehettem a hajába csatot, azóta is minden reggel fut a tükör elé és nézi magát, már szerintem mindenféle frizurát csináltam neki, amit neten találtam :) (5 és fél éves)

A húga 4 éves. Fél óra hiszti után megengedi, hogy megfésüljük... De hogy a haját akár csak összefogjuk az sokszor elképzelhetetlen. :)

2013. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy levágjuk-e? de arról hallani se akar, ha befonom neki még lehet hogy megengedi de 3 perc múlva jön hogy nem jól csináltam meg mert szétjött (ő szedte szét) és hogy fogjam fel a haját :)
2013. febr. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!