Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak 3 évesemnek orrfolyá...

Mit adjak 3 évesemnek orrfolyásra? 3 napot volt oviban, másfél hét kihagyás után, elötte egy hét ovi két hét itthon. Nem szeretném elvinni még orvoshoz, de már szóltak az oviban.

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Orrfolyásra én max Calcium ampullát adok neki, tengervizes orrspray, vagy valami más orrspary, és salvus vizet párologtatok a hideg párásítóban. Meg sok-sok folyadék és c-vitamin nagy dózisban reggel este!


Ennyivel ne vidd orvoshoz! Nem is értem az ovit, nálunk a gyerekek 80 százalékának állandóan folyik az orra, ha nem zöld váladék jön neki, akkor szóvá sem teszik. Szimpla náthával egy orvos sem fogja otthon tartani a gyereket, de szerintem az óvónők is nagyon jól tudják.

2013. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrspray (tengervizes és gyógyszeres is), rengeteg orrszívás, c-vitamin, tea, hagyma felvágva, ha köhögne is forró víz a kádba, bele 2-3 kamillatea filtert és 5-5 percekre bemenni inhalálni. Egyébként ha az oviban szóltak, hogy folyik az orra és ezért nem vitted, akkor mindenképp el kell vinned orvoshoz, mert gondolom kell majd az igazolás az oviba, legalábbis nálunk ilyenkor nem engedik be a gyereket igazolás nélkül 4,5 éves kislány anyukája.
2013. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvittem ma orvoshoz, fenistil cseppet, meg sinecod-ot kapott. nem írta ki.
2013. febr. 26. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!