Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha állami bölcsődébe jár a...

Ha állami bölcsődébe jár a gyerek, lehet olyat csinálni hogy nem viszem minden nap hanem pl egy héten 2x vagy 3x?

Figyelt kérdés

Ha olyan a munkahelyem hogy nem kell mindennap bemenni.

Azért is érdekel,mert a bölcsi még nem nevelői intézmény,vagyis megfordult a fejemben hogy talán ez működhet.


2013. febr. 25. 22:06
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Igen lehet olyat csinálni.Legalábbis ahova az én lányom fog járni ott meg lehet oldani.Kérdezd meg a bölcsit.
2013. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is működik ez így a bölcsiben, sőt, az oviból is ki szoktam "kérni" a nagyobbat kb két hetente 1-max 2 napot.
2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj,de jó.Igazolás kell ilyenkor?Ha kell,elég a szülői igazolás? Melyik városokban vagytok,ahol ez működik? É debreceni vagyok.
2013. febr. 25. 22:40
 4/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Budapest.Pl én kereskedelemben dolgoztam oda megyek majd vissza.Általában két nap munka két nap szabad.Mikor itthon leszek nem fogom vinni bölcsibe.
2013. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Hétfőn megmondod vagy leírod nekik hogy melyik napokon megy. és ennyi
2013. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok bejelentve,de nem mindennapos munkám lenne saját cégen belül, és nyugodtabb is lennék ha nem kellene mindennap beadnom. Köszi a válaszokat.Ha megyünk jelentkezni ,erre mindenképp kitérek akkor.
2013. febr. 25. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mindenképpen, mert nálunk az államiban ilyet nem lehet. Az persze belefér, ha 1-2 havonta utazás, stb. miatt nem megy, de hogy rendszeresen csak az idő kb. felében lenne benn, azt nem fogadják el. Azt mondták, hogy így elvenné a helyet olyan gyerektől, akinek napi 8 órát (minden nap) dolgoznak a szülei. Helyette magánbölcsit vagy csanát javasoltak.
2013. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én elég problémázós anyuka vagyok, mindig mindenen aggódok, de ezzel kapcsolatban soha nem aggódtam (és nem is kérdeztem semmit). Vannak napok, mikor itthon tud maradni a kisfiam a férjemmel vagy velem. Ilyenkor szólok, hogy x napon nem viszem, és kész. Ezt soha nem indokoltam, miért, soha nem kérdeztem, hogy baj-e. Valahogy úgy gondoltam, hogy evidens, hogy a saját gyerekemet nem viszem, ha megtehetem. Igaz, korántsem a munkahét feléről van szó, ha van ilyen, akkor egy napot jelent az adott héten. De soha senki nem tette ezt nekem szóvá, tudomásul vették, és kész. :) Én a helyedben nem szólnék előre, hogy így tervezed, sőt, amíg nem szokik be a kicsi valamennyire, addig nem is venném ki egy héten két-három alkalommal. Utána meg majd kialakul, ha már beiratod, és utána csinálsz ilyet, szerintem a kutyát nem fogja érdekelni.
2013. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nem csinálnak gondot, viszont azokra a napokra is ki kell fizetni a gondozási díjat, amikor nem viszem. Csak a kaját lehet lemondani.
2013. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkàbb olyatt csinálok szabadnapokon hogy ebéd után hozom el.
2013. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!