Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak mostanában erős...

A kisfiamnak mostanában erős hasmenései és fejfájásai vannak. Tudtok ajánlani valami jó homeopátiás készítményt vagy homeopata orvost?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos fel akart írni neki valami gyógyszert de én nem szeretném, hogy a gyerekem bajából hízzon a gyógyszermaffia mája.

2013. febr. 25. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez ugye kamu kerdes....
2013. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kérek trollkodást, köszönöm.
2013. febr. 25. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, én sem mondom, hogy minden nyikkanásra tömjük tele a gyereket maréknyi gyógyszerrel, de azért az nem véletlen, hogy az átlag életkor és a gyerek halandóság ma mennyi, és mennyi volt évekkel ezelőtt.

Ne a gyógyszergyár profitját nézd, hanem azt, hogy meggyógyítja-e a gyereked vagy sem. Ha igen, akkor nem az a lényeg????

2013. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kivizsgálásra is elküldte a gyerekorvos, hogy kiderítse az okát, vagy csak fel akart írni valami gyógyszert?
2013. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
En ugy gondolom, te trollkodsz itt kamu kerdesekkel. Egy felelossegteljes anyuka nem itt erdeklodik, ha a gyeeknek eros hasmenese van fejfajassal.Foleg nem homeopatiaval akar meggyogyitani egy komolynak tuno betegseget. Amugy a homeopatias szereket is a gyogyszrgyarak keszitik es kb ugyanannyi az aruk, mint a hagyomanyos gyogyszrknek. Akkor meg kit tamogatsz? Amugy inkabb a gyereked egeszsegevel foglalkozz, ne azzal, h kinel landol a penzed.
2013. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
El akarta küldeni de én azt mondtam, hogy csak írjon fel valami homeopátiás készítményt de nem volt hajlandó.
2013. febr. 25. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, ezt a kérdést már én sem tudom komolyan venni, nekem is vannak homeopátia iránt elkötelezett anyuka ismerőseim, de ilyen zakkant egy sincs.
2013. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Én sem hiszem, hogy ez reális. Legalábbis őszintén remélem, hogy nem. Nem csak a fiadnak, de neked is orvoshoz kellene fordulnod! Nagy a baj!
2013. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem furcsa, hogy a gyerekednek erős hasmenése van és fáj a feje (többször ahogy írod)? És te ezek után visszautasítod a gyerek kivizsgálását? Eszednél vagy, már bocsánat????? Elsődlegesen ki kellene vizsgáltatni, hogy mi okozza ezeket a tüneteket. Székletvizsgálat legalább..... Azután elkezdhetsz veszekedni, hogy ne gyógyszert adjon, hanem homeopátiás készítményt.... Egyébként vannak maszek homeopata orvosok, legalább oda miért nem viszed el a gyereked?
2013. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!