Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 fok körül még a téli...

10 fok körül még a téli bundás csizmát/bakancsot adjátok gyermeketekre?

Figyelt kérdés

Van egy bundás csizmije, és egy kisbakancs is.

De ebben a szép napsütéses időben elbizonytalanodtam,hogy ráadjam e még a közel két és féléves gyermekemre.


2013. febr. 28. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az átmeneti cipö is magasabb szárú és bör, csak nem bélelt. De azt adom rá ha már jobb idö van ö is jobban szereti, jobban lehet benne mozogni.

Nálunk még nulla fok van. Ha autóval megyünk akkor az átmenetit kapja, ha gyalogol akkor a csizmát.

2013. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnék már rá bundás cuccot, melege lesz és nyűglődni fog!
2013. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
normál cipő és vékonyabb ruha is. úgy öltöztetem, ahogy én is öltözök. ősszel sem adunk a gyerekre ilyen időben még annyira meleg ruhát.
2013. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Harisnya, nadrág, trikó, hosszú ujjú póló, kardigán, kabát, csizma!

Azért ha sokat kint van a gyerek, hideg van még szerintem!

Nálunk ködös nyirkos idő van, még én is a téli csizmámban járok, téli kabátban!

2013. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tegnap 4 fokban sima sportcipő volt 21 hónapos lányomnak a lábán . Meg harisnya.

1 órát sétáltunk kint ft vizes volt a harisnya, annyira melege volt a lábának . Mondjuk neki -6 fokban is beleizzadt a lába a bundás csizmába

2013. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk hétágra süt a nap, és tök jó idő van. pest. már tegnap is lengéztünk.
2013. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt adok rá, mert még nem vettem neki olyat ami nem bélelet az őszit meg már nagyon régen kinőtte.
2013. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még igen nem olyan extra bundás egyik gyerekem csizmája sem, viszont nálunk még csak úgy 3-4 napja van 10 fok NAPPAL, reggel este nincs annyi.Én még nem adok sportcipőt rájuk.
2013. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!