Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti figyeltek arra hogy színben...

Ti figyeltek arra hogy színben a ruhához illő cipőt adjatok a gyermeketekre?

Figyelt kérdés

Most néztem a tavaszi cipőket a kislányomnak,egyik szebb mint a másik.

Rózsaszín,mályva,lila piros...


ÉS innen jutott eszembe,hogy ti figyeltek arra,hogy a ruháját úgy válogassátok össze,hogy menejn a cipőjéhez??


2013. febr. 23. 14:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Pont ugy, ahogy en sem vennek fel piros cipot rozsaszin ruhahoz ra sem adok ossze nem illo szineket.
2013. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Hát azért nagyjából figyelek épp ezért nem veszek narancs bordó meg piros ruhát a lányomnak, mert azért nem tudok neki minden ruhájához külön cipőt venni és a cipői általában rózsaszínesek lilásak szóval nem mennének ezekhez a föld színekhez vagy pirosakhoz.

Nyáron úgy szoktam hogy van egy fehér szandija meg egy rózsaszín meg van neki ilyen kis félcipője szintén rózsaszínes ami elöl zárt de felül nyitott és akkor ezeket variáljuk.

2013. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
eleve olyan színű cipőt veszek nekik, ami várhatóan a ruhatáruk zöméhez felvehető (pl a lányomnak valamilyen rózsaszínt, a fiamnak feketét).
2013. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Ezen én is most gondolkodom. Mert ugye annyi pénzem sajna nincs, hogy több, különböző színű jó minőségű cipőt vegyek. Viszont olcsó, rossz minőségű cipőt nem szivessen adnák csak azért a lányomra, hogy a ruhához passzoljon. De az sem jó megoldás, hogy csak olyan ruhát veszek, ami színben illik az egy vagy kettő jó minőségű cipőjéhez. Én is kiváncsi vagyok a többi válaszadóra. Bocsi, hogy nem segítettem :-)
2013. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Én most télen figyeltem arra, hogy ha van 2 barna cipője a fiamnak, akkor a kabátja is drapp, vagy barna legyen. Nyáron a kék árnyalatai hódítottak (+ fehér).


Viszont: nemrég kaptunk egy világoskék extra jó minőségű overált - nem hanyagolom azért, mert barna a cipője. Na bummm :)

2013. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

Igen!

Lányom van, nyáron fehér szandija van színes virágokkal, fehér Nike sportcipő. Ez meg mindenhez!

Télen fekete csizma.

2013. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Igen és arra is figyelek,hogy mi mivel megy.

Én nem a ruhákat válogatom a cipőhöz :))),de a cipőket sem a ruháihoz.Egyszerűen megveszem az üzletbe ami szép,veszek sportosat is és csiniket is,kisruhákat,szoknyákat sztreccs nacikat,farmert.Sportos kabátot és csajosat is.Veszek egy sportcipőt,egy tornacsukát,egy gumicsizmát és egy csajos alkalmiasabbat.Mikor hogy van kedvem úgy öltöztetem,mindenből összeválogathatjuk a ruhákat és a hozzáillő cipellőt.

2013. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy egyikünk cipőtárában sincs ki évszakonknt a teljes színskála, a gyerek esetében meg amúgy is a praktikum dönt: időjárásnak megfelelő legyen és lehetőleg egyedül tudja le- és felvenni. Most komolyan, egy szerzonra hány pár cipő kellene különféle színekben? Akkor minimumm 3 szezon egy évben (mondjuk, hogy az őszt és a tavaszt letudjuk ugyanazzal a garnitúrával), szorozva 10 rugóval, ha nem gagyi a cipő.... Szerintem ezt a pénzt sokkal értelmesebb dologra is lehet költeni.
2013. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%
Mi lehet nulla szazalekosan hasznos abban, hogy figyelek a szinekre???? Nem ez volt a kerdes? Eszmeletlen, mennyi agyatalan ember jar ide, tisztelet a kivetelnek....
2013. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezen most én is fennakadtam hogy le lettek pontozva a válaszok úgyhogy végig is mentem nyomva egy zöld kezet mindenkinek pedig amúgy sose szokta se le, se fel pontozni. Bocsi az offért.
2013. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!