Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a folyékony váladékot...

Csak a folyékony váladékot szívjátok ki a baba orrából orrszívóval, vagy a szilárdot is? Akkor is kell szívni, ha nem náthás, csak száraz a levegő és napközben olyan 5-6x tüsszent?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor kell szívni, ha náthás. te se fújsz mindig orrot, ha tüsszentesz. Ha náthás, akkor viszont addig kell szívni, amíg jön belőle.
2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha száraz van benne és látom hogy zavarja akkor fújok Sterimart és kiszippantom a száraz a cuccot.Ez kb hetente 1-2x szokott előfordulni.
2013. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en egy kis anyatejet szoktam cseppenteni az orraba, ha a szaraz levego miatt van tele az orra. Valamikor Sterimar orrspray-t hasznalok en is. Az is ttok jo.
2013. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 3 hetes kora óta szívom minden nap 1vagy 2 alkalommal. Bár nálunk is kicsit száraz a levegő,de azért is mert mohón eszik és felmegy az orrába.

Én is cseppentek bele sóoldatot,a szemétől az orra végéig oldalt lehúzom az ujjam 2-szer és utána kiszívom. Néha meglepődök mi jön ki belőle. Amúgy 4 hónapos ,de mára a levegővételén meghallom,hogy mikor kell kiszívni az orrát. Valószínű ő sem érzi jól sokszor úgy magát és miután kiszívom a nóziját egyből jobb kedve lesz.Amúgy ezt szereti a kézi orrszívótól bömböl.


Megjegyzésként: én télen ,nyáron naponta többször fújom az orrom és a családomba is sokan szóval vannak ilyen emberek akiknek fontos az orrszívás/orrfújás naponta többször is akár.

2013. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!