Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Évszakonként mennyi cipője...

Évszakonként mennyi cipője van a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Lányom van, télen volt neki kettő, egy bakancs és egy hótaposó szerű.


Most jön a tavasz, és lehet én vagyok zakkant, de nálunk van "játszós" cipő,amit kimondottan cska itthon/mamánál használ udvaron(kertes ház).

ŐSzről maradt egy cipője, az lenne a játszós, vennék neki egy újat,merthát valamiben közlekedni is kell:) De ez ugye még zárt kell legyen, és kell egy szandálcipő is, ha napsütéses,melegebb idő van.


Nyáron, szintén egy itthoni, egy "eljárós"


Ez nem sok, ugye??


2013. márc. 1. 13:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jó, árban sok,mert d.d. step cipőket veszek, ha most kell kettő kapásból 13-14e.
2013. márc. 1. 13:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Tavaszra két sportcipő (egy itthonra, egy ha megyünk valahova) ugyanígy két félcipő.


Nyárra 4 szandál, egy papucs (ha strandra megyünk pl) és 2 zártabb cipő arra az esetre ha esik az eső.


Őszre van egy sportcipő, egy gumicsizma (esős időre) és egy bokacsizma (okt. nov. már ezt adom rá)


Télre van egy hosszú térd fölé érő bélelt csizmája, egy bakancs és egy hótaposó.

2013. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha jóminöségü cipöt veszel telejsen felesleges játszós, az igazán jóminöségüeket nem lehet szétrugni, ha meg igen akkor van rá garancia. Tesónak ezt úgy sem teszed félre, mert ugye használt cipöt nem adunk másik gyerekre.


Lányomnak vettünk összel egy cipöt, ami béleltlen kicsit magasabb szárú, majd télre egy meleg bélelt bakancsot. ha kitavaszodik, mivel az öszi cipö már kicsilesz így kap megint egy bör rövdiszárú béleltlen cipöt, és majd a nyáron egy szandit.

nekem tavaly egész nyáron motorozott a lányom. elöször én is vettem aldiben egy játszós cipöt, ami 3x voltunk benne játszón, lekopott teljesen az eleje és elszakadt a tépözára, ezek után a játszóra is a jó cipöjét adtam rá, és semmi baja nem lett. a motorozásnál sem húzta le az orrát.


szóval nálunk 3 cipö létezik.

1 bör béleltlen

1 szandál

1 bakancs

2013. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondolom.

Bár nekünk is van, de a listámról lemaradt a gumicsizma:)

2013. márc. 1. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Oh kettes ha a gyerkenek ennyi van akkor mennyi van neked?


Nekem nincs ennyi cipöm mint amit itt leírtál. :)

2013. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A doktornő írt fel neki egy ortopéd cipőt, (bár nem értek vele egyet), ez 12 ezer forint, a hónap végére, jövő hónap elejére készítik el. Ez akármilyen drága is, ez lesz a játszós cipője. Bentre és ha jó idő van az udvaron szaladgálni, mi is kertesben lakunk. És veszek neki egy olcsóbb (6-8 ezer ft) cipőt, ha olyan helyre kell menni. De sajnos nem vagyunk eleresztve anyagilag, így szegénykém lehet csak azt az 1 cipőkéjét fogja viselni, majd takarítgatom neki sűrűn.

Nyáron pedig az udvaron mezítlábas lesz. Elmenősnek pedig majd az ortopéd marad.

2013. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem sok. Én superfitet veszek a gyereknek. Nekünk nem maradt őszről cipő mert 3 méretett nőtt azóta a lába. Legy egy zárt cipője amiben elmegyünk ide oda, lesz egy olyan ilyen játszós és egy szandi minimum, de lehet 2 szandi lesz.
2013. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk télen volt egy csizma, és két benti cipő, tavaszra talán jó őszről a magas szárú, de veszek még két nyitottabbat. Plusz a benti cipő a bölcsibe. Évszakonként 2-3 cipőt veszek.
2013. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok, meg persze van a bölcsiben egy benti cipője meg egy kinti.
2013. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kicsi fiamnak most 1 volt télen 1,5 éves de tavasszal lesz neki 2 szandi , zárt cipőből vászon meg vîzhatlan. A nagyfiamnak szezonobként és típusonként is min 2 van mindenből, nála már fogyóeszköz a cipő. Cipőből viszont csakis jót a dd step nekem is kedvenc márkám.
2013. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!