Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép a gyereked? Milyennek látod?

Szép a gyereked? Milyennek látod?

Figyelt kérdés

Persze,elfogultság blabla...De valójában?Azt is elmondhatjátok,hogy néz/néznek ki!

:)


2012. dec. 5. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
2 fiam van, a legszebbek a világon:)Egymásra nem hasonlítanak egy kicsit sem,mégis gyönyörűségesek!
2012. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Igen, szép a fiam. Persze...elfogultság, mindenkinek a sajátja a legszebb. Ismeretlenek is mondják, hogy szép gyerek, a barátok meg viccelődnek, hogyan tudtunk összerakni egy ilyen szép gyereket.

Ellenben vékonynak látom.

(na ez tuti lepont lesz)

2012. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két fiamat szépnek látom, és sokan mondják is rájuk, hogy nagyon szépek, de van egy ismerősöm, akinek még szebbnek látom a kisfiát.
2012. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét kisfiam gyönyörű!!!!A legszebbek a világon :) ...és mindenki kb úgyanezt fogja írni a sajátjáról.De az enyémek tényleg gyönyörűek,csodaszép hosszú szempillájuk van mindkettőnek,mindenhol megis csodálják :)
2012. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván elfogult vagyok, de én tényleg szépnek látom a babám és szerintem más is. Ha csúnya lenne nem hiszem, hogy azt mondanák, mennyire gyönyörű, formás kisfiú, hanem hogy mennyire cuki, aranyos.

Az apukájára hasonlít. 12 hónapos, gömbölyű, formás feje van, igazi babaarcú, pisze kis nózija van, hatalmas barna, kerek szemei. Igaz nem túl dús még a haja, de ami van, az szőke. :) Én szépnek látom, de ha nem az lenne, akkor is ugyanígy szeretném :)

2012. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
71%

Sokszor kérdeztem már a férjemet, hogy mi ketten hogy a viharba tudtunk ilyen szép gyereket összehozni?!

Formás, arányos testalkatú kis ember, 20 hónapos. Sötétkék a szeme, hosszúak a szempillái, sötétszőke a haja, még kicsit babás a pofija, édes, mint a csokitorta.

Az egyik szomszéd amikor meglátta, közölte, hogy szebb, mint a sajátja. A kislányos szomszédok véleménye alapján nekem van a legszebb kisfiam az utcánkban, imádják is a kiscsajok. :)

2012. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy a legszebb a világon. De nem is tudom minek tetted fel ezt a kérdést. Mindenki ezt fogja írni! Az meg egy más dolog, hogy én azért nem minden kisbabát látok szépnek, de a szüleinek akkor is ő a legszebb!
2012. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván mindenkinek szép a sajátja!

Nekem is! De én ezzel mindig úgy voltam,hogy nyilván azért is dicsérik,mert most mit mondjanak pl. az ismerősök,ha meglátják!:)

Bár most úgy néz ki, egy viszonylag "idegennek" is megtetszett a babám, mert felkért minket babafotózásra!

Ja és kicsit eláll a füle!:) Amit persze én is látok, de nekem így tetszik!

2012. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek szép a saját gyereke, a nem annyira szép gyerekek (én azt mondom mindig, hogy csúnya gyerek nincsen) is a legszebbek a szüleik számára.

És igen, szépnek találom a fiamat, de mások is. Mindig mondják, hogy milyen szép. Világosbarna haja van, gyönyörű, kék szeme és hosszú, sötét szempillái. Tisztára, mint az apukájának.:) Kerek, formás pofija van, picike szája, selymes kis bőre. Nem kövér, nem is vékony, pont jó súlyban van, korához képest elég magas és hatalmas lába és keze van, olyan igazi tenyeres-talpas kisgyerek.

De mindig mondom, hogy amilyen szép, olyan rossz is.:) Ami amúgy nem igaz, de néha tényleg kitesz magáért, olyankor szoktam ezt mondani.:)

2012. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Megmondom őszintén, 1 éves koráig aranyos volt, nem szèp! Kopasz volt, igazából ha nem ruhácska vagy szoknya lett volna rajta, simán lehetett volna fiú is!

Volt korszaka amikor sovány volt, 0-3 hó, majd nagyon dagi 3-6 hó, vissza nézve a képeket tényleg nem volt szép, olyan átlagos.

Igazából akkor kezdett szépülni, mikor elkezdett nőni a haja, de tényleg szép akkor lett, mikor vállig ért már a haja, szép gyűrű göndör, fürtökbe beállt, lehetett belőle copfokat készíteni, csattokat bele rakni.

Az arca is megnyúlt, olyan nagylányos lett, se nem kövér, se nem sovány. 2 éves korára kupálódott ki!

Most azt mondom rá nagyon szép kislány, az Oviban nem látok még 1 ilyen szép gyereket, mert illik hozzá a haja, a ruhája, a személyisége.


Nem vagyok elfogúlt, mert vannak nála szebbek, látom, nem vagyok vak. Látom melyik gyerek szép, melyik nem! Megmondom őszintén van 1-2 barátnő akinek tényleg gyönyörű kislánya van, de van akinek csúnya, mégis minden fele baba szépség versenyre benevezi...



A szülőknek mindenki dícséri a gyereket, de ha ronda az a gyerek, akkor sem mondják az Anyuka szemébe hogy ronda! Dícsérik hogy formás, aranyos, szép a szeme, a szája... Aztán 2 lépéssel arrébb már ki is beszélik hogy ez meg az milyen csúnya rajta, vagy hogy nem egy széség!


Facebookon is hányan kirakják a képet hogy ugye milyen csinos... Aztán mikor meglátom a gyereket hááát...

2012. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!