Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik óvodát válasszam...

Melyik óvodát válasszam Szentesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég költöztünk Szentesre, ezért szükségem lenne a segítségetekre! Nem találtam olyan fórumot eddig, ahol a szentesi óvodákról lehetne véleményeket olvasni. Olyan óvodát keresek, ahol gyerekbarát, kreatív foglalkozások vannak, kedvesek és lelkiismeretesek a gondozók és jó árnyékos az udvara. Tudtok ilyet? Mindenki véleménye érdekel! Köszönöm

2013. márc. 2. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár mi még csak bölcsisek vagyunk, a Nyolcszín virág óvoda kilőve, nekem nem szimpatikus. A Kisded óvodára senki sem panaszkodik, a lányom valószínűleg a Mátéffy oviba vagy a Koszta mellettibe fog járni. de nekünk ez még messze van, így majd addig ráérünk dönteni :)
2013. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Nyolcszín virág ovi nekem sem szimpatikus, ez az új ovi ugye? (Galériát építettek csoport szobán belül, és délelőtt lazán be lehetett úgy menni az épületbe, hogy a kutya sem szólt hozzánk, ja és így a gyerek is ki tud jutni a bejárati ajtón. Amúgy az új épület és a berendezés valóban szép.)

A kertvárosi óvodát ajánlották még nekünk. A Katica csoport gondozóiról tudtok valamit?

2013. márc. 2. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyolcszín= Klauzál u. :) nekem a kertvárosi annyiból nem szimpi, hogy nem takarják le a homokozót, és láttuk nyáron nap, mint nap, hogy a kóbor macskák piszkítanak bele. Nyilván nem mindhol takarják be, de a bölcsiben pl igen.. Mondjuk lehet, ez mindenhol gond, de amikor látja az ember, ... Hagyjuk. 1.voltam.
2013. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most voltam a Szent Anna utcai óvodában kukucskálni. Az épületet korrektnek találtam és a gondozó nők is nagyon (számomra meglepően) kedvesek voltak. Az udvara nem a legszebb, de gondolom tavasszal szebb lesz. Tudtok véleményt mondani az oviról?


A Nyolcszín Virág ovit is megnéztem újból. Nem lett jobb a véleményem. Az épület igaz, hogy új és szép, de nincs udvara, így a mellette lévő játszótérre viszik ki a gyerekeket (az nem kiscsoportosoknak való játszótér). A gondozónők viszont nagyon kedvesek voltak ott is.

2013. márc. 6. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!