Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötleteket kérnék, hogyan...

Ötleteket kérnék, hogyan szoktathatnám 1 éves kisfiamat az éjszakai alvás alatt némi zajhoz, hogy ha nem alszunk otthon, , is nyugodtan teljen az éjjelünk?

Figyelt kérdés
Sajnos se nagyszülőknél , sehol máshol nem tud úgy aludni, mint itthon a saját szobájában, ágyikójában, ahol csend van és sötétség. Máshol zajok (autó, kutya, falióra, családtagok neszei ) és fények ( átszűrődő lámpafény ) vannak,amitől sajnos horrorrá válik az éjjelünk, ő sem tud aludni, én sem. És sajnos velünk egy szobában sem tud aludni, mert minden neszre felébred (forgolódás, köhögés stb. ) Szeretnénk nyaralni menni már a nyáron a Balcsira több napra vele, de rettetgek, hogy egy szemhunyásnyit sem fogok aludni így. Mit tehetnék? Ahol most lakunk, annyira csendes hely, hogy ritka.
2013. márc. 4. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak úgy lehet megoldani, ha sok helyre viszitek és altatjátok is ott. Az én lányom is nagyon nehezen aludt a nagyszülőknél az első pár éjszakán keresztül de utána megszokta. Azért sose fog olyan jóízűt aludni máshol mint otthon.
2013. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem a születésemtől fogva úgy altattak, hogy mindig vagy szólt a rádió vagy a tv ment, pont azért, hogy szokjam meg a zajt. Meg is szoktam, ma közel 30 évesen felőlem bombát is robbanthatnak mellettem, nem zavar :)

El kell kezdeni rászoktatni. Nem 1-2 nap lesz, de megszokja és nem fogja zavarni.

2013. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!