Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos! Hogyan alakult az...

Fontos! Hogyan alakult az alvás a bölcsibe ha otthon veled aludt el a gyerek?

Figyelt kérdés
Novemberbe lesz 2 éves a fiam.szeptemberbe megy bölcsibe.Nem tudom hogy fog elaludni mert itthon sikerült úgy elrontanom hogy a nagyágyba elalszik és utána teszem be a saját ágyába.Neki mindegy hol alszik csak egy kicsit tekergethesse a hajam meg simogat.Én nem tudom mi lesz így szegénykémmel mert én rontottam el és 15hós koráig egyedül aludt el csak én akkoriba nagyon rossz anyának gondoltam magam és minden percet a fiammal akartam tölteni még ezt az időt is.És ez lett belőle.
2011. aug. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudom elmondani. Nekem sosem volt otthon alvás, de bölcsiben mindig aludtam (anya mondta), mert a többi gyerek is ment és én is csatlakoztam. Oviban is szó nélkül lefeküdtem és emlékszem, h mindig úgy fordultam, h ne lássák az ovónők, h nyitva a szemem (nem tudtam ott aludni), mert mindig szóltak, h csukjam be. Ha a többi gyerek megy, ő is hiszti nélkül megy majd aludni, ne aggódj.
2011. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aranyos vagy köszi!
2011. aug. 13. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiam itthon szopival aludt el,a bölcsiben pedig egyszerűen lefeküdt a többiekkel,és aludt.:)Egy nyikk nélkül.:))
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÚÚú de megnyugtató!Köszi neked is.
2011. aug. 13. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam júliustól jár bölcsibe és gond nélkül alszik az ottani ágyban. Itthon velem alszik, a kiságyról már 1 éve leszokott az én hibámból. Nagyon jól megszokta a bölcsi

napirendjét és szépen eszik az asztalnál. Mostmár itthon is sikerül délben eltatnom. Ja és a többi gyerektől szépen tanul minden jól, mostmár a szavakat is egyre többet utánozza (még nem beszél).

2011. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én fiam ugyan elaludt a kiságyban, de vele kellett lenni, simizni a hátát, arcát.

3. nap mire mentem érte ebéd utánra a bölcsibe, szóltak, hogy anyuka, a gyerek az első kirakott ágyra bevackolt és szépen alszik:) várhattam rá másfél órát. annyira kifárad, hogy pikk-pakk elalszik. nem lesz gond, ne aggódj!

2011. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy csináljuk, és 2,5 éves lányom is bölcsis lesz pár héten belül. Nem aggódom, mert csak velem alszik így összebújva. Nemrég itt hagytuk egy napra a Nagyikájával, és kiküldte őt a szobából, úgy aludt el tök egyedül. Bízzál a kisfiadban, hogy ügyes és nem lesz semmi baj a bölcsiben. És bízzál magadban is, hogy jó legyen a kisugárzásod, mosolyogva hagyd őt ott, de azt ne titkold el, hogy csak délután vagy este fogsz érte menni. Nem lesz semmi baj, legalábbis nem több, mint amennyi az anyáról való leválásnál amúgy is egészséges.
2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!