Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves ovis kislányotoknak...

3 éves ovis kislányotoknak miből áll a ruhatára? Miből mennyi ruhája, cipője van? Tavaszra miket vettetek már neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi a ruha, hogy nem is tudom megszámolni, ez a bajom folyton vásárolok a gyerekeknek ruhát, egyszerűen nem bírok le állni, ami kicsit bolyhos lesz vagy bármi más azonnal kidobom, naciból kb 50 db van neki, felsőkből még több pulcsi olyan 25-30 db, van 10 db kb mellény, stb, már nem tudom hová tenni!:(
2013. márc. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiam van, de neki van:


alsónadrág 10 db, zokni 10 pár, nadrág: egy farmer, egy kord, egy kantáros farmer, 10 pamut nadrág, 15 vékonyabb hosszú ujjú felső, 15 póló, 4-5 vastag pulóver, 4-5 mellény, 4-5 sapka, 3 pár cipő.

2013. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem 3 éves,de kb ez volt akkor a ruhatár:15db bugyi(néha még előfordult baleset),ugyanennyi zokni,4-5 harisnya(a szoknyákhoz),10db póló,4-5 rövidgatya,4-5 szoknya,3db egész ruha.10 hosszú nadrág,melegítő,farmer vegyesen.10db vékony hosszú ujjú,ugyanennyi vastag,főleg cipzáros.2 db mellény.2 db tavaszi kabát,különböző vastagságú,egy szőrös belsejű pulcsi.2-3 sapka,különböző vastag.1 magas szárú cipő,2 félcipő,2 szanda,egyik zártabb,2 vászoncipő.1 gumicsizma.Ezek az ovis ruhái,és emellett persze az otthoni játszósak.
2013. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves első ha nincs szükséged a ruhákra ami kicsit bolyhos,vagy ami nem kell én szivesen megveszem tőled...sajnos én még semmit nem vettem tavaszra a kislányomnak mert nincs miből..((munkanélküli lettem amint betöltötte a 3 évet..((
2013. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A lényomnak is van jócskán ruhája, nálunk külön van, ovis, itthoni és ünneplős ruhája, cipője. De vennem kell neki tavaszi kabátot, széldzsekit, cipőt, meg pólókat.

ovis:


8db:melegítő nadrág, póló, hosszú ujjú póló, zokni, bugyi

5db:atléta

4db:harisnya, farmer szoknya

2db: téli sapka, kesztyű

cipő: hótaposó, bélelt bakancs,sportcipő (ezeket itthon is használja)+ a benti szandálja


itthoni

10 db zokni, bugyi

8 db melegítő nadrág, póló, hosszú ujjú póló,


1db: téli kabát,sál

2013. márc. 5. 05:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldte!


A lányomnak is van jócskán ruhája, bár sokat kinőtt. Nálunk külön van, ovis, itthoni és ünneplős ruhája, cipője. De vennem kell neki tavaszi kabátot, széldzsekit, cipőt, vékonyabb sapkát, meg pólókat, még csak 4 db harisnyát vettem és 3 db kis szoknyát.


ovis:

8 db: melegítő nadrág, póló, hosszú ujjú póló, zokni, bugyi

5 db: atléta

4 db: harisnya, farmer szoknya, cipzáros pulcsi,garbó

2 db: téli sapka, kesztyű, poláros pulcsi

2 db: overál (az egyik kantáros, itthon is használja)

1 db: téli kabát (ezt itthon is használja),sál, bélelt kordnadrág

cipő: hótaposó, bélelt bakancs,sportcipő (ezeket itthon is használja)+ a benti szandálja


itthoni:

10 db: zokni, bugyi

8 db: melegítő nadrág, póló, hosszú ujjú póló

6 db: atléta

5 db: pulcsi, cipzáros pulcsi

4 db: garbó

2 db: tavaszi kabát, széldzseki (ezek közül az egyik szerintem ovis lesz)

1 db: sapka, sál

+ az ovis ruhákhoz odaírtam, amit itthon is használ


Ünneplős:

2 db bélelt kordnadrág (az egyik kantáros)

8 db bugyi, zokni, harisnya

5 db póló, pulcsi, hosszú ujjú póló, atléta, garbó

4 db: farmer nadrág, kis ruha, szoknya (farmer, szövet)

2 db téli sapka, melegítő együttes, sál

1 db bélelt bakancs, sport cipő, vastagabb mellény, téli kabát, polár cipzáros pulcsi,kesztyű, bélelt cica nadrág

cipő: téli bélelt bakancs, sport cipő

2013. márc. 5. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!