Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csodatanya újságot vettetek?...

Csodatanya újságot vettetek? Tervezitek? Szerintetk megéri?

Figyelt kérdés

Nem lesz túl drága érte az 1990 ft ?

Az első két szám ég tök jó árban van, még 1000 ft-ot sem sokallok érte, de azért majdnem 2000 ft-ért megéri szerintetek?


Köszi!


2013. márc. 5. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Első meg van :) majd talán a másodikért is elmegyünk :D de a többi ha nem ajándékba jön nem csoda tanyázunk :D
2013. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! A második számot hol sikerült megvenned? :) A lányom nyaggat, várja a következőt, de én még sehol sem láttam. Az első egyébként nagyon tetszett neki. De megrendelni biztosan nem fogjuk, mert 2000 Ft-ért nagyon drágának találom.
2013. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 2. szám ezen a héten jelent meg, de szinte a megjelenés napján el is fogyott az összes az újságárusoknál, sokan fel is iratkoznak és nekik félreteszik őket. Ha kapnak plusz számokat az újságosok, akkor lehet tudsz még szeretni, de mindenképp mindennap meg kell nézni, hogy van-e, mert pillanatok alatt elfogy.
2013. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:D óóó de még feliratkoznak :D Itt Nyíregyházán minden ujságosnál van :D Az elsőt a tescó kinti során az ujságosnál vettem, a másodikat meg megálltam gyorsba az egyik mezei pavilonnál és volt bőven :D Nemtom ki hol él :D
2013. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, és itt a sparban nem találtam, valamint a közeli postán és egy újságosnál is kerestem, de nem volt. Ezért is kérdeztem, hogy kinek és hol sikerült beszereznie, mert én eddig hiába vadásztam rá, nem jártam sikerrel. :) Ma elküldtem Apát az Inmedioba, elvileg ott meg lehet venni. Remélem sikerrel jár, mert a lányom már napok óta nyaggat, hogy hol van már a beígért csodatanyája. :)
2013. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi megvettük az első részt és a másodikat is szerintem aranyosak az állatok is igaz kicsit csúnya az összeforassztás helye de szerintem nem baj. és mi eggyeztünk a apával hogy csak azokat a részeket vesszük meg amelyik megtetszik nekünk és a gyerekeknek persze az tuti hogy az embereket és a házakat megveszzük de mindegyik kis állatot nem.
2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!