Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szandál? De milyen?...

Oviba szandál? De milyen? Szupinált vagy sima?

Figyelt kérdés

Hamarosan elkezdjük az ovit, és venni kellene valami benti cipőt a gyermekemnek.

Én úgy látom kissé bedől a lába, gyermekorvos szerint alakulóban van, várjunk még.


Milyen szandált vegyek? Sima vagy Szupinált?

Ha egyik ha másik, melyik márka vált be nektek?


2013. márc. 5. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék ortopédiára, és ott megkérdezném (Vagy az orvos alatt őt értetted? Akkor simát vennék, de jó minőségűt.)
2013. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ő a házi gyermekorvosunk.
2013. márc. 5. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában a gyerekorvos is látja annyira, hogy el tudja dönteni, kell-e a supinált vagy nem. Esetleg vidd el az ortopédiára, hogy szakember mit mond. De magamtól nem vennék supináltat, mert én úgy látom. Szerintem azután dönts, hogy a doki mit mond. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orthopédiára kell vinni. mikor elkezdett járni mit mondott az orthopédus akkor még rendben volt?
2013. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elvinném ortopéd orvoshoz.A nagyobbik lányunkkal rendszeresen járunk a betegsége miatt,a kicsit is oda vittük csípőszűrésre,és megnézte a lábát mikor elindult.Legközelebb 3 évesen kell mennünk,megnézi kell e korrigálni,pedig ő egészséges.De mindenképpen egy minőségi szandit vennék neki.
2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerekorvos ért hozzá, tapasztalatból mondom.

Szerintem nyugodtan vegyél supinált szandált, teljesen fölösleges emiatt ortopédiára mennetek.


A lányom is azt hord a bölcsiben és sokat javult a lába.


Amúgy, aki elviszi, attól kérdezem, mit mond az ortopédorvos? Ugyanezt, nem? Vagy ír fel betétet? ( az csak károsítja a kialakulófélben lévő lábat)

2013. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A supinált szandált csak tényleg problémás lábra szabad adni, egészséges lábnak kimondottan ártalmas.
2013. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!