Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosoktól félo kisgyerekek...

Orvosoktól félo kisgyerekek anyukáit kérdezném? N8latok is eléfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál a kisfiammal, idáig szornyu hisztiket rendezett le a dokinál, se megvizsgálni, se megmérni a súlyát, semmit nem engedett, rettenetesen ellenkezett, és rettenetesen sirt, én sem tudom hogy honnan ered ez a nagy ellenkezés, próbálkoztam itthon kis torténeteket mesélni, mesékkel, játék orvosi táska stb... Most 3 éves, ma voltunk ortopédnál, aki megnézte a lábacskáit, már régebbtol mondogatom, hogy csak majd megnézi a lábadat meg sétálni kell, és nem fog semmi fájni. Elég ugyes volt, nem sirt, de nem akart lábra állni, hanem leult, direkt szétcsúsztatta a lábait, azaz nem akart egyutt mukodni, és a doki, ahelyett, hogy biztatta volna lebutuskázta meg stb... Én annyira csodálkozom, hogy az orvosok, hogy bánhatnak igy a gyerekekkel, ok nem tanultak gyerekpszichológiát??? Pedig egy kis biztatással sokkal tobbet el lehet náluk érni, mint ha igy bánnak veluk...
2013. márc. 5. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk már így, néhány orvos rettentő nagy paraszt.
2013. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert nem jó hivatást választott vagy nem ért a gyerekek nyelvén..ő csak az ortopédiához ért .
2013. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekekhez türelem kell, a dokinak valószínű nincs.Szomorú.A fiam, kb. másfél, két éves koráig olyan hisztiket rendezett dokinál hogy már rendesen szégyelltem magam.Volt egy tetőpont, meg is csikarta a doktornőt annyira hadonászott, persze nem direkt.A doktornő is furcsán nézett, de nem a gyereket butázta le.Na azután elmaradtak a hisztik valahogy, most már egyenesen szeret menni.Három és fél éves.
2013. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak 3 éves kora körül szűntek meg az orvoshoz menetelhez kötődő hisztik, egyik napról a másikra.


Meg általában, ha kap előtte egy túrórudit, akkor együttműködőbb.

2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekorvosom rákiabált a gyerekre hogy hagyja abba a sírást!! Nagyon kiakadtam. Akkor minek praktizal ha nincs hozzá kedve?
2013. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!