Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis, hogy a kisgyerekek...

Normalis, hogy a kisgyerekek novekedesevel a rajtuk levo anyajegyek, majfoltok is nonek?

Figyelt kérdés

Kislanyomon 4-5 honapos koraban jott elo az elso ket anyajegy (egyszerre) Az egyikre azt hittem, hogy majfolt. Halvanybarna volt es nagyobb volt, mint egy picike anyajegy. Nem nagy folt, paromon meg nagyobb anyajegy is van, csak egy ilyen pici babanak tul nagy ahhoz, hogy anyajegy legyen...gondoltam. A masik egy kis potty anyajegy volt. A folt az ugy tunik, mintha nem nott volna, vagy legalabb is nem szamott tevoen, viszont most mar hatarozottan anyajegy szine van. Az anyajegy nagysagu vizsont most neztem, hogy lathatoan nagyobb lett. 2 eves es 5 honapos lanyom most. Olyan 2 eves koraban meg ket anyajegyet fedeztem fel, 2 kis apro pottyot.

Azert figyelem ennyire az anyajegyeit, mert apjanak sok anyajegye van, nagyok es kialloak, feherebb a bore, mint az enyem. Nekem is van egy csomo kis pottyom, de azokrol nem jutna eszembe, hogy figyeljem oket. Parom szoke volt gyerekkoraban, most szokesbarna, kek szemu (Azt mondjak az ilyeneknek jobban kell odafigyelni a napozasra, meg az anyajegyekre) Lanyunk tiszta apja, szokesbarna haj, kek szem, bore szine is apjae inkabb. Valoszinu a bortipusa is apjae lesz. Felek, olyan pottyos lesz, mint az apja.

Az a szerencsenk, hogy huvosebb orszagban lakunk, attol nem kell felni, hogy nyaranta leeg a gyerek.


2012. dec. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőnek. Nekem is van egy nagy anyajegyem, születésemkor még nagyon picike volt.
2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor megnyugodtam:D
2012. dec. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!