Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok azzal a sok-sok...

Mit csináltok azzal a sok-sok rajzzal, amiket gyermeketek hazahoz az óvodából nap mint nap?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Édesanyám eltette őket egy nagy mappába. Én is így fogok tenni! Minden év külön mappa. Persze nem biztos, hogy mindet megtartotta, de olyan jó felnőtt fejjel visszanézni őket.
2013. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont a napokban mondtak egy tippet erre, hogy ne kelljen mindent évekig őrízgetni... Be lehet szkennelni és a számítógépben tárolhatod akár az összeset évekig!
2013. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egy mappatartót, és abban tartjuk az óvodai rajzokat, ragasztott képeket, foglalkoztató füzeteket, matricákat. Időnként elővesszük, ami még nincs kész vagy félig van kiszínezve, azt kiszínezzükki/festjük. a foglalkoztatókat is átlapozgatjuk ha kedve van a lányomnak hozzá.
2013. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A rajzokat beszkennelve őrzöm, amit nem lehet beszkennelni, azt meg lefényképeztem, és a képeket tettem el. Muszáj volt, mert így sem férnek a gyerekszobában:D
2013. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy papírdobozba gyűjtögetem őket, aztán kb. félévente átszortírozom őket, a szebbeket megtartjuk, képkeretbe tesszük és a falra kerülnek, de ajándékba is szoktunk így vinni a nagyszülőknek pl.
2013. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a szebbek megmaradnak, a többi meg kíváló gyújtós :D
2013. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szebbeket, emlékezeteseket mappákban (1-2 nagyobb mappa összesen), illetve egy papírdobozban tárolom. Eleinte persze mind nagyon kedves volt a szívemnek, de aztán ahogy teltek az évek muszáj volt szortírozni.:) A nagy művek kikerültek a szobája/nappali falára. Most 14 éves lesz a lányom, jólesik néha átnézegetni az alkotásait.

A fiam 2 éves múlt, közeledik az ovi, már készülök a művészi élmények befogadására! :D

2013. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre eltettem mindent, eddig 3 nagy méretű cipősdoboz van tele. Már nagycsoportos a lányom, szóval nem túl sok fog már hozzá gyűlni. Bár nemsokára kezdjük előlről a gyűjtögetést, mert a fiam 2 éves. :) A lányom szereti néha elővenni és átnézegetni az alkotásait, ezért sem akarok kidobni semmit.
2013. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zabmester ***** válasza:
Mappában van a legtöbb, de azért most már nem teszem el az összeset, csak a komolyabb műveket :) Sokszor hoz haza olyanokat is az oviból, hogy zsírkrétával ráfirkált a lapra kettőt hármat, mert nem volt kedve igazából rajzolni, de azért berakja a szekrénybe, hát azért ezeket nem őrizgetem :) Pár nap után ő maga szokta mondani, hogy ezt inkább ne rakjuk el, ez nem olyan érdekes. Én általában kint hagyom az asztalon egy darabig, és akkor ő maga mondja, hogy legyen-e eltéve, vagy se. Persze ami egyértelműen eltevős, azt el is teszem azonnal :D
2013. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem anyu megtartotta a tesóméval egy dobozba(most néztem vissza őket)majd ha nagyobb lesz,kérdezd meg melyiket szeretné megtartani melyikhez kötődik és akkor majd kidobjátok vagy ilyesmi...:DD :))
2013. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!