Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs időm főzni, melyik étel...

Nincs időm főzni, melyik étel futártól érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Kik főznek jól, mekkora 1 adag? Siófokra kik szállítanak?
2013. márc. 8. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Teletálat nagyon javaslom, nekem bevált, honlapjukon minden infót megtalálsz. Finom a kaja, ízletes, sokféléből lehet választani és sose mócsingos hús :)
2013. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben kipróbálnám a helyi éttermek menüjét,aztán el tudod dönteni.Én korábban rendeltem a gastroyaltól,nem mondom,hogy nem lehetett megenni,de sokkal jobban bevált egy helyi étterem.Nagy forgalmú,sokan esznek helyben menüt,és sokan rendelnek,itt reggel főznek nem előző nap,én frissebbnek éreztem ezeket a kajákat.a gastroyal már reggel hatkor! hozta a kaját,rengetegszer felvert a gyerekkel együtt,tehát tuti nem hajnalban kezdtek főzni,hanem előző nap,és egy másnapos rántott hús nekem nem jön be
2013. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teletáltól rendeltünk mi is, ami megérte.
2013. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!