Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom barátnőjének tetűt...

Kislányom barátnőjének tetűt találtak a hajában pont aznap mikor találkoztunk velük lekezeljem a gyerekeim haját és ha igen mivel? (négy és egy 22 hónapos gyerkőc)

Figyelt kérdés
Nem volt még dolgunk ilyennel tapasztalatlan vagyok benne minden jó tanács érdekel
2013. márc. 8. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább alaposan vizsgáld át őket előbb.
2013. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zabmester ***** válasza:

Én lekezelném a biztonság kedvéért. Ártani nem árt.

Amikor a fiam bölcsis volt, náluk is volt tetű, mindenkit le kellett kenni ezzel a löttyel, akár volt a hajában valami, akár nem. Mondjuk a hosszú hajú kislányok szüleit nem irigyeltem, én pikk pakk végeztem a tüsi hajú fiammal, nekik viszont gondolom ez nagyobb macera volt.

2013. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de mit ajánlotok milyen tetűírót?
2013. márc. 8. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a szereket nem ismerem, azt nem tudok ajánlani, de ami mindenképp kell, az az alapos fésülés. Én ilyenkor minden este figyelmesen átnézem őket, tincsenként fésülgetve.


Amúgy nem biztos, hogy elkapja, de nem árt figyelni jó pár napig. Mi még azt is megúsztuk amikor a barátnőméknél nyaraltunk, hogy a gyerekek egymás ágyában is henteregtek meg hancúroztak, utána derült ki, hogy neki az egyik tetves volt. Utólag visszanézve a videókat tényleg vakarta a fejét... Az enyémeknek mind a kettőnek majdnem derékig ér a haja, nagyon nem hiányzott volna, de mi sosem kapjuk el, még akkor se ha a fél ovi vakarózik és úszik a tetűirtóban. Minket úgy látszik a tetvek se bírnak elviselni.:-)

2013. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedex (max 400 ft ) Lányom ovijában is most találtak egy csomó gyerek fején,mi ezt használtuk(juk) és eddig megúsztuk.
2013. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket:)
2013. márc. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!