Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen, pont aznap töltött...

29 hetesen, pont aznap töltöttem be! Bpd:78mm! Nem sok ez az érték? Akkor most nagyobb lesz a baba feje? Nem okoz majd ez gondot szülésnél? Mi van ha baj lesz? Van olyan, hogy emiatt császároznak?

Figyelt kérdés
A combja is hosszú azt mondta a doki,a párom ilyen.Magas és nagyobb a fejformája.
2010. júl. 13. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőnknek viszonylag nagy a koponyánk,172 ill. 188 cm-es magasságunkkal gondolom egy jól megtermett nagyfejű gyermek várható..és kislány.Ne aggódj!Gondolj arra,h mennyien örülnének csak egyetlen pozitív tesztnek is!"...sokáig panaszkodtam,hogy nincs elég jó cipőm,amíg olyannal nem találkoztam,akinek nincs lába."
2010. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

29+1 naposan


BPD 7,33cm

HC 26,4cm

AC 26cm

FL 5,61 cm


becsült súly 1453g

neten számolt hossz 39cm


:-)

2010. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!