Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik aukciós oldalról/oldala...

Melyik aukciós oldalról/oldalakról vásárolsz szívesen használt ruhát gyermekednek?

Figyelt kérdés

Teszvesz, Vatera (mert ezek fizetősek) kivételével Apródon és Jófogáson hirdetem kisfiam kinőtt ruháit.

Megkímélt állapotúak és "turis" áron hirdetem őket.

Mégis azt veszem észre, hogy áll az egész.

Értem, hogy mindenki olcsón szeretne használt ruhához jutni (mert én is), de úgy gondolom, hogy igazán nem sok 300-600FT egy-egy megkímélt állapotú pólóért, pulcsiért, nadrágért, stb...


Ti (esetleg, akik szintén hirdettek) hogy vagytok ezzel?


2013. márc. 11. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Apródról nem veszek semit senkitől, mert nagyon sok a csaló

Nem tudom, hogy van e facebookod, de ott van egy csoport a svindlerek listája. Ha megnézed, akkor a panaszok 90 %-a apród, és a maradék 10% a többi hirdetési oldal, vatera, teszvesz oldalról még nem hallottam panaszt.

2013. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is hirdetem a kinőtt ruháinkat, de csak az említett fizetős oldalakon. Én se vásárolok máshol, mert tényleg sok a csaló + mivel vidéki vagyok, személyes átvétel nem megoldható - előre meg nem akar utalni senki (láttatlanban), utánvét meg iszonyat drága. Marad a fizetős oldal, itt azért a visszajelzések alapján meg lehet itélni ki mennyire megbízható és így mernek előre utalni!
2013. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az Apródon adtam el a testvérbabakocsim, nem vertem át senkit:)

Ettől függetlenül nem vettem még semmit, semmilyen aukciós oldalon, ruhákért inkább turiba, használt ruhakereskedésbe megyek. De tesóm is csak Vateráról, TeszVeszről vásárol.

2013. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én csak vaterán vásárolok és eladok,mert megbízhatóbbnak találom.A megbízhatóságért és eladhatóságért szerintem nem sok a jutalék,pl. ha eladsz egy 500ft-os rucit,nem vág földhöz a 30 ft-os jutalék. Egyébként,ha most hirdetsz a vaterán,és egy terménél bejelölöd a vaterafutár szállítást lehetőségként,kapsz 30db ingyen termék feltöltést,tehát azért sem kell fizetni.
2013. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak a Teszvesz és a Vatera, és ott is alaposan megnézem, kivel üzletelek.

2008 óta így teszem, még nem volt probléma.

A 300-600 Ft-os póló ára attól függ, milyen méret. A kisebb 56-68-as méretű dolgokhoz 100-300Ft/db jutok hozzá, de ezek márkásak, tökéletes állapotban. (pl. mind H&M, Next, és postaköltséggel 280db-ja, természetesen ruhacsomagok, nem darabáras)A nagyobb méretek persze már drágábbak, a kisfiam 110-es méretet hord, neki kb. 600 Ft egy póló és 1000-1500 Ft a nadrág, a pulcsi.

2013. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is hiába hirdetem a cuccaimat nem kell senkinek.. :( kb 86osakat csomagban pl 2 teljes melegitő alsó+felső, 2 c&a naci meg c&a pulcsi + még 1 naci 3500ft-ért senkinek nem kell vagy szőnyeg ami 132X132 az is 1800ft az se kell már régóta senkinek..meg cipők amig alig használtak..stb :(
2013. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem már kb 6-7szer,volt közte új és használt is,az új dolgokkal pl ágynemű nem is volt gond de a gyerekruhánál megszívtam mert mégsem olyan állapotban volt amire számítottam,persze vannak rendesek is,én is hirdetek néhány dolgot
2013. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyikről sem,gyerekruhát turiból,kb ugyanolyan áron vannak és legalább látom.

(magamnak szoktam veteráról,teszveszről csak)

2013. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vatera vagy teszvesz.


Jófogás, apród soha semmit nem veszek, mert nincs értékelési lehetőség, honnan tudjam, hogy nem csaló-e az eladó.

2013. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szokta, ruhákat venni apródról vagy jófogásról, mert ott csak a személyes átvétel jöhet szóba, arra meg elég kicsi az esély hogy a mi településünkjöz közel hirdetnének (nem pestiek vagyunk), így nem is szoktam ezeken az oldalakon keresni.

Egyszer vettem jófogáson egy nagyobb játékot, de ott szerencsém volt, hogy pont a szomszéd városban árulták.

Teszveszt, vaterát ajánlom, ott jó nagy a kereslet.

2013. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!