Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, aki 1,5 évesen még...

Van olyan, aki 1,5 évesen még nem mossa a kisgyereke fogát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem mosom a kisfiamnak, 20 hónapos. Gyönyörű, fehér fogai vannak!

Van egy 7 éves lányom is, és őt szokta látni ahogy fürdés közben fogat mos. Adtunk neki is egy fogkefét amivel gyakorolhat, de inkább még csak rágcsálja:)

2009. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn mosom a lányom fogait 5 hós korától.Most 19,5 hónapos.
2009. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom,hogy kezdjétek el mosni a fogát,nem baj ha nem szakszerűen,csak játékosan.Elmex fogkrémet javaslom,ne a nagylányét használja.Egyébként ha nem eszik édességeket,nem cumizik semmi baja nem lehet a fogának.Üdv egy fogorvos
2009. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
mióta kijött az első foga a lányomnak azóta fogkefe barátkozás van. Nem sok sikerrel. Utálja, pedig nem is eröltetem nagyon neki. De ha mi elötte fogatmosunk ő is rágcsálja, de sajnos ez nem elég. Ettől nem lesz tiszta a foga. Mivel ő szokott néha csokit nápolyit kapni, kötelező a fogmosás nálunk. 16 hósak vagyunk.
2009. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nekem is másfél éves a fiam, de még idáig nem mostuk a fogát. Pontosabban vettem neki kis "elő"fogkefe szerűséget, ami olyan, mint a fogkefe, csak gumisörtékkel, de csak néha megrágcsálja egy kicsit és ennyi. Sajnos nem hagyja, hogy én nyúljak a szájába, mert éppen 5 foga nőtt most ki 1,5 hónap alatt. Elriasztani meg nem akarom azzal, hogy üldözöm. Cumizni sosem cumizott, a cumisüveget sem ismeri már 10 hónapos kora óta, édességet nem eszik. De lassan én is időszerűnek tartanám az elkezdését.

2009. szept. 14. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 3 évesen bírtam először mosni neki. Ő magának nem mosta, nekem nem engedte. Adtam a szájába pici fogkrémet és lenyelte, Mi Gabit használunk.
2009. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. szept. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!