Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehetne az emésztést...

Hogyan lehetne az emésztést gyorsítani egy 3,5 évesnél?

Figyelt kérdés
Nem az állagával van gond, hanem azzal, hogy csak kétnaponta van széklete és óriási adag összegyűlik neki és nehezen tudja kinyomni. Bocs a naturalisztikus leírásért, de már kétségbe vagyok esve!
2013. márc. 13. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Több rostot kell fogyasztania
2013. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden nap 1 alma, narancs, vagy valami gyümölcs!

Minden nap legyen az ebédben zöldség, pl. Főzelék, rakott zöldség, párolt zöldség köretnek!

Kevesebb kenyér, rizs, burgonya, tészta!

Igyon Rostos barack levet

2013. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a mozgásszegény életmód is lehet az ok
2013. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és sok ásványvizet is igyon!!!
2013. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
sok folyadék és sok rost, ez utóbbira van egy remek készítmény, psylliumnak hívják, indiai útifű maghéj. Bioboltokban lehet kapni, napi egy kiskanállal belekeversz neki joghurtba, megeszi, és így szerintem be fog szépen állni az emésztése. Teljesen természetes anyag, akármeddig lehet használni, én terhesen ezt használtam és csodát tett :)
2013. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! Már csak rá kell vennem, hogy meg is egye ezeket:D
2013. márc. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!