Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felkeltsem? Buli lesz a...

Felkeltsem? Buli lesz a leendő ovinkban?

Figyelt kérdés
Az ovodában ahova majd iratni szeretném 2,5 éves lányomat,ma 3 tól töklámpás buli van. Fél egykor letettem aludni,és még alszik. Mikor fogunk igy odaérni,felkeltsem? Egyébként mostanában nem ritka hogy 4 órákat is alszik délután
2011. okt. 21. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Hatha nem ritka hogy 4 orakat is alszik delutanonkent, nem kellett volna letenned. odaertek, mikor odaertek, vagy lemaradtok.
2011. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Hú,én biztos nem kelteném fel. Soha nem keltettem fel a lányomat semmi miatt, pici korában sem. Se enni, se inni, se egy program kedvéért. :) De neked kell tudnod.


2,5 évesen nem fog erre a műsorra emlékezni.

2011. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan keltsd fel hamarabb elalszik este!
2011. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kelteném fel. Odaértek később.

Ez inkább neked fontos, mint neki.

2011. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
3. vagyok! Látszik nincs tesó nálatok 2. válaszoló!!! Semmi baja nem lesz,ha felébreszti 2 óra alvás után. Nem fogja ez szétzilálni a későbbi napirendjüket. Egyszer belefér!
2011. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Honnan veszed, hogy nincs tesója? :)) Irtam én ilyet?
2011. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Vagyis 2. vagyok.
2011. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ha nem tettem volna le akkor kb. délután 5 re katasztrófába fulladt volna a napunk...:-)

Emlékszik rá mert napok óta mondja,és ha messziről meglátja az ovi keritését,akkor sikit hogy "ÉÉÉÉNNN ODAAAAAAAAA"!!

Nem gondolom hogy nekem lenne fontos,hisz azért izgatóbb programot is el tudok képzelni számomra mint egy ovis buli,csak ugy gondolom hogy mivel jövő tavasszal szeretném elkezdeni a bezsoktatást az oviba,ha lenne róla már egy pozitiv élménye az jót tenne.

2011. okt. 21. 15:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocsi elhamarkodtam,de úgy gondoltam ha van nagyobb tesó,és bealszik mikor oviba kell menni,akkor bizony fel kell kelteni. Nem rossz szándékból írtam.
2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én se keltem fel soha egyik gyerekemet se, csak ha MUSZÁJ!

3 lányos anyuka.

2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!