Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennétek ezt a cipőt 14...

Megvennétek ezt a cipőt 14 hós lányotoknak átmeneti cipőnek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 16. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem édes kis cipő és a színe miatt jól lehet kombinálni is. csak vegyél belőle 1 számmal nagyobbat, mert hamar ki fogja nőni, de ha előbb jön szét fél éven belül vissza lehet vinni és kicseréltetni.
2013. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem, de csak a színe miatt. Nekem túl fiús. De egyébként jó márka, jó minőség.
2013. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jár már? Nem tudom olyan hamar kinövik, szét jönni nem fog ezek nagyon jó minőségű cipők az én lányomnak egy sem jött szét. Ha veszel akkorát, hogy jó legyen, mert nem tud benne járni és kényelmetlen lesz neki és eleshet, ezzel nem lehet spórolni.
2013. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert fius.
2013. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem mert nem megfelelő minőségű egy ilyen pici gyereknek, nem elég rugalmas a talpa.
2013. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Elefantennek nem elég rugalmas a talpa?! Szerintem az egyik legrugalmasabb talpú cipő.
2013. márc. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ennek nagyon rugalmas a talpa, tegnap néztük a boltban is "élőben".

Színben szerintem uniszex, amik kimondottan lányos mintájúak voltak azok elég merev cipők voltak.

2013. márc. 17. 07:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Én fűzős cipőt vennék mert azok jobban tartják a bokát. A sarkát is megnézném, hogy hátul kemény legyen ami tartja a sarkát.

A színe nem teszik de gondolom, hogy van másmilyen is.

2013. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a fiamnak vettem ilyet annó.

A lányomnak sokkal lányosabbat fogok venni ha oda jutunk.

De lehet, hogy ez az ért van, mert a fiamnál kifiúzhatom magam, akkor már a kislányom meg legyen csajos....

Amúgy az elefanten jó. Nincsen lányosban ilyen? Általában szoktak lenni ugyanolyan típusból lányos és fiús szín is.

De ha neked tetszik a színe kislánynak, hát nosza rajta....

2013. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!