Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megvennétek a nagyobb...

Ti megvennétek a nagyobb méretű pelenkát a helyemben?

Figyelt kérdés

Kisfiam tavasszal lesz 2 és fél éves. Haladunk a szobatisztaság útján, de kell még a pelus. Most 5-ös méretű Pampers-t hord a fiam, viszont úgy vesszük észre, hogy picit szorosabb neki szélességében. A súlya valahol 14 kg körül van. Talán felette valamennyivel, viszont a 6-os Pampers 16 kg-tól van. Félek, hogy ha nagyobbat veszünk, az meg eláll tőle és kifolyik mellette a pisi.

Azt se akarom, hogy kényelmetlen legyen a mostani méretű pelus, de azt sem akarom, hogy potyára kiadjuk a pénzt a drágább pelusra, ha még nagy lenne.

Van esetleg valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Vagy tud egy kis összehasonlítást mondani az 5-ös és 6-os Pampers méretei között?

Érdemes megvenni szerintetek a nagyobb méretűt?



2013. febr. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bevág neki, akkor feltétlen kell a nagyobb!

Annak a derekát is lehet szűkebbre tépőzárazni!

2013. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom, hogy kellene a nagyobb, szerintem az is lesz véve.

Köszönöm a választ.:)

2013. febr. 27. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi van még az 5ösből és mit jelent a haladun a szobatisztaság útján...

Én megjártam, mert megvettem az 5ös méret Liberot (a fiamnál azt használtunk), aztán el sem jutottunk az 5ös méretig, egy darabot sem használtunk el belőle, sőt még a 4esből is maradt meg pár darab (nem gondoltam, hogy első gyerek lévén ilyen gyorsan fog nála lezajlani a szobatisztaság). A fiam a nappali szobatisztaság után hamar éjjelre is elhagyta a pelust, így nem volt több gondom a pelusra, pedig még 2 éves sem volt.

Ha veszel is, ne nagy csomagosat vegyél, persze csak ha már a szobatisztaság jobban téma nálatok. Legalábbis én ha még egyszer ilyen helyzetben lennék, tuti nem venném meg a nagyot, alig bírtam eladni (felbontottuk a kód miatt).


Ha még az elején vagytok, akkor nyugodtan vedd meg a szokásos csomagot a nagyobb méretben, mert akkor még éjjelre el tudod használni, ha netán nappalra szobatiszta is lesz.

2013. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszodat is.

Végül ma meg lett véve a nagyobb méret és szerencsére jó rá.:)

2013. febr. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!