Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírusos fertőzés, hányás.9...

Vírusos fertőzés, hányás.9 éves kislányom egész nap hányt. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Este elvittem az ügyeletre,mindent kihány,ezért kúpot írtak neki. Hisztizik,hogy neki aztán nem adunk kúpot,egy óráig győzködtem,szép szóval,de nem engedi. Napota 3szor kell adni legalább 2 napig. Mit csináljak? Ha valaki járt már így,segítsen.

2013. márc. 16. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mást felíratni neki!
2013. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
9 évesnek mi a francért kúpot írnak? Te úristen.. Írass fel mást.
2013. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Semmilyen normális ember nem engedi hogy kúpot adjanak neki, nem csoda. :D Adj neki széntablettát... 3-at egyszerre. Az visszafogja a hányást, bár 9 éves, nem biztos, hogy le tudja nyelni.. Ha mégis sikerül, akkor kezdetnek jó.
2013. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A kúpot nyilván azért kapta, mert semmi nem marad meg benne, tehát nagyon mást nem tudsz feliratni. Esetleg megpróbálhatsz neki probiotikumot adni (Normaflore, PRO+KID) kis vízzel, hátha megmarad benne.

Szerintem azért csak győzködd tovább. Amire figyelj, hogy ne száradjon ki. A folyadék sem marad meg benne?

2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki a kiszáradás következményeit. Meg azt, hogy ezt persze nem várjátok meg, kénytelen leszel bevinni a kórházba, ahol nem fogják sokat győzködni, kúppal vagy injekcióval, de csillapítani fogják a hányását.

Saját magának is felteheti a kúpot, ha úgy könnyebben elfogadja.

2013. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindent kihány,a folyadékot is,ezért kapott kúpot. Magának sem hajlandó,de sikerült meggyőzni. Feltettem neki,de nem volt könnyű. Félek a holnaptól.
2013. márc. 16. 23:48
 7/14 A kérdező kommentje:
sikerült megértetni vele,jobb,ha én dugom fel neki,mint egy kórházi nővér. Most elaludt,reggel kezdhetjük előről.
2013. márc. 17. 00:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát reggel kint volt a doki,adott szurit,a kúpot meg adni kell ma meg holnap naponta 3szor. 1órája kapott egyet.kicsit jobb. Kész tortúra beadni neki,de muszáj.
2013. márc. 17. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Szegénykém :( de mostmár biztos jól van :o)
2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!